text
Педрада

До проекту «ІКТ — освітянам!» долучилися працівники дошкільної освіти Миколаєва

  • 8 грудня 2014
  • 39

Актова зала Миколаївського будинку вчителя 3 грудня 2014 року була вщент переповнена — керівні працівники дошкільної освіти Миколаєва підвищували правову й інформаційно-комунікаційну компетентності.

У межах Всеукраїнського соціального проекту «ІКТ — освітянам!» напряму «МЦФЕР: Освіта» та освітньої діяльності Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти» 3 грудня 2014 року проведено семінар-практикум для керівників та вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів Миколаєва.

Семінар-практикум «Використання інформаційно-комунікаційних технологій в управлінській діяльності» відбувся за активного сприяння науково-методичного центру управління освіти Миколаївської міської ради.

Захід розпочався з найприємнішого. Під оплески залу вручено подяки від Асоціація працівників дошкільної освіти за активну життєву позицію та сприяння професійному зростанню працівників сфери дошкільної освіти працівникам дошкільної освіти Миколаєва: Поліні Федорченко, вихователю-методисту дошкільного відділу спеціалізованого навчально-виховного комплексу; Тетяні Шиловій, вихователю-методисту ДНЗ № 23; Олені Тамбовцевій, вихователю-методисту ДНЗ № 68; Людмилі Маструко, завідувачу ДНЗ № 74; Анні Градецькій, завідувачу ДНЗ № 131; Людмилі Деньговській, методисту науково-методичного центр; Тетяні Турчанович, вихователю-методисту ДНЗ № 140.

За вагомий внесок у підвищення професійної компетентності педагогів та плідну співпрацю з редакціями фахових видань напряму «МЦФЕР: Освіта» Цифрового видавництва МЦФЕР подяку отримала Ірина Романюк, методист дошкільної освіти науково-методичного центру управління освіти Миколаївської міської ради.

Про зміни в законодавстві, роботу Асоціації працівників дошкільної освіти та ведення організаційно-розпорядчої документації освітян поінформувала Ніна Омельяненко, головний редактор журналу «Практика управління дошкільним закладом», голова правління ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти».

Також учасники заходу ознайомилися з новими інструментами для оперативного розв’язання управлінських питань та оптимізації роботи з документами. Для керівних працівників дошкільних навчальних закладів Миколаєва представники напряму «МЦФЕР: Освіта» Вікторія Третяк, головний редактор експертно-правової системи «Expertus: Дошкільний заклад», та Катерина Алєксєєнко, головний редактор КОЗА-ДИСКів «Шаблони документів закладу освіти», «Шаблони і розробки для вихователя-методиста», провели мультимедійні лекції щодо використання в роботі електронних продуктів і систем, а також підвищення медіаактивності дошкільного навчального закладу.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Читати далі

Характеристика вихователя, який атестується, має сповна охарактеризувати діяльність педагога та її якість. 

Складає характеристику на вихователя директор закладу або ж вихователь-методист.

Щоб полегшити роботу, підготував статтю "Як писати характеристику вихователя до атестації". 

Скачати зразок характеристики 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк