Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

До проекту «ІКТ — освітянам!» долучилися працівники дошкільної освіти Миколаєва

  • 8 грудня 2014
  • 40

Актова зала Миколаївського будинку вчителя 3 грудня 2014 року була вщент переповнена — керівні працівники дошкільної освіти Миколаєва підвищували правову й інформаційно-комунікаційну компетентності.

У межах Всеукраїнського соціального проекту «ІКТ — освітянам!» напряму «МЦФЕР: Освіта» та освітньої діяльності Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти» 3 грудня 2014 року проведено семінар-практикум для керівників та вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів Миколаєва.

Семінар-практикум «Використання інформаційно-комунікаційних технологій в управлінській діяльності» відбувся за активного сприяння науково-методичного центру управління освіти Миколаївської міської ради.

Захід розпочався з найприємнішого. Під оплески залу вручено подяки від Асоціація працівників дошкільної освіти за активну життєву позицію та сприяння професійному зростанню працівників сфери дошкільної освіти працівникам дошкільної освіти Миколаєва: Поліні Федорченко, вихователю-методисту дошкільного відділу спеціалізованого навчально-виховного комплексу; Тетяні Шиловій, вихователю-методисту ДНЗ № 23; Олені Тамбовцевій, вихователю-методисту ДНЗ № 68; Людмилі Маструко, завідувачу ДНЗ № 74; Анні Градецькій, завідувачу ДНЗ № 131; Людмилі Деньговській, методисту науково-методичного центр; Тетяні Турчанович, вихователю-методисту ДНЗ № 140.

За вагомий внесок у підвищення професійної компетентності педагогів та плідну співпрацю з редакціями фахових видань напряму «МЦФЕР: Освіта» Цифрового видавництва МЦФЕР подяку отримала Ірина Романюк, методист дошкільної освіти науково-методичного центру управління освіти Миколаївської міської ради.

Про зміни в законодавстві, роботу Асоціації працівників дошкільної освіти та ведення організаційно-розпорядчої документації освітян поінформувала Ніна Омельяненко, головний редактор журналу «Практика управління дошкільним закладом», голова правління ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти».

Також учасники заходу ознайомилися з новими інструментами для оперативного розв’язання управлінських питань та оптимізації роботи з документами. Для керівних працівників дошкільних навчальних закладів Миколаєва представники напряму «МЦФЕР: Освіта» Вікторія Третяк, головний редактор експертно-правової системи «Expertus: Дошкільний заклад», та Катерина Алєксєєнко, головний редактор КОЗА-ДИСКів «Шаблони документів закладу освіти», «Шаблони і розробки для вихователя-методиста», провели мультимедійні лекції щодо використання в роботі електронних продуктів і систем, а також підвищення медіаактивності дошкільного навчального закладу.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
57 секунд зараз = доступ до документів постійно!

Зареєструйтеся —
і скачуйте все! 
 
Зразки та форми документів закладу освіти, інфографіку, рекомендації експертів...

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

До 28 лютого необхідно подати звіт про діяльність ЗДО.

Цього року звіт складають за новою формою.

Скачати нову форму звіту про діяльність ЗДО 
Експерт MCFR Освіта
Сергій Плахотнюк