Розвиваємо читацькі компетенції учнів

1 грудня 2014 45
Про те, як виховати читача, який критично сприймає, розуміє й аналізує літературні твори, об’єктивно визначає цінність і достовірність інформації, читайте читайте у журналі «Заступник директора школи» № 11/2014.

Вийшов друком листопадовий номер журналу «Заступник директора школи», присвячений розвитку читацьких компетенцій учнів.

Формувати в дитини потребу в глибинному читанні необхідного з юного віку. Та до роботи з книжкою учнів слід готувати. Виховати читача, який критично сприймає, розуміє й аналізує літературні твори, об’єктивно визначає цінність і достовірність інформації, можна, застосовуючи компетентнісний підхід до навчання літератури в школі. Як реалізувати такий підхід на практиці, ви прочитаєте у тематичній статті цього числа журналу.

Щоб розвивати читацькі вміння і навички учнів, необхідно враховувати ставлення учнів до читання, їхні читацькі вподобання, з’ясувати мотиви появи читацького інтересу, роль сім’ї в розвитку читацької культури. Тож вам обов’язково стане і пригоді публікація «Сформованість читацьких умінь і навичок учнів», у якій розкрито ці питання, зокрема, ви зможете скористатися анкетою, завдяки якій визначите рівень сформованості читацьких умінь і навичок учнів.

У листопадовому числі журналу ви також дізнаєтеся, як налагодити випуск шкільного видання, залучивши учнів до занять у гуртку журналістики. Вас обов’язково зацікавить публікація «Проводимо Тиждень математики у навчальному закладі» і ви організуєте цікавий позакласний захід для учнів старшої школи, скориставшись розробкою математичного кафе. На сторінках журналу колеги діляться досвідом, як захопити учнів співтворчістю та реалізувати принципи особистісно орієнтованої технології навчання, застосовуючи нетрадиційні форми уроків, зокрема завдяки проведенню уроку-свята.

Напередодні різдвяно-новорічних свят пропонуємо вам разом з учнями виготовити культовий об’єкт української обрядовості — дідуха, що надасть інтер’єру національного колориту. Покроковий алгоритм виготовлення дідуха ви знайдете на сторінках журналу. Святкову атмосферу в навчальному закладі можна створити під час позакласної роботи з учнями, а саме завдяки інсценуванню різдвяних сюжетів. Сценарії святкування Різдва англійською та німецькою мовами ви знайдете в додатках до статті «Позакласна робота з іноземної мови».

Також у листопадовому номері подано роз’яснення фахівця, як передплатити періодичні видання за рахунок благодійних внесків, нормативні акти та багато іншої інформації.

Детальніше про все це — у журналі «Заступник директора школи» № 11/2014.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Складаємо наказ: 5 хвилин і готово» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Організація харчування дітей у дошкільних навчальних закладах»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах