Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Виховуємо патріотів змалку на матеріалі живопису Тараса Шевченка

  • 27 листопада 2014
  • 53

Міський науково-практичний семінар для вихователів-методистів ДНЗ з досвідом роботи до 3-х років на тему «Патріотичне виховання дітей дошкільного віку (на матеріалі живопису Тараса Шевченка)» було проведено на базі дошкільного навчального закладу № 113 Дарницького району м. Києва.

На базі дошкільного навчального закладу № 113 Дарницького району м. Києва 27 листопада 2014 року було проведено міський науково-практичний семінар для вихователів-методистів ДНЗ з досвідом роботи до 3-х років на тему «Патріотичне виховання дітей дошкільного віку (на матеріалі живопису Тараса Шевченка)». Семінар організовано за сприяння Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка. 

У роботі семінару взяли участь: Людмила Меленець, старший викладач кафедри методики та психології дошкільної і початкової освіти ІППО КУ імені Бориса Грінченка; Владлена Мороз, методист районного науково-методичного центру Дарницького району Києва; Катерина Зайцева, представник Національного музею Тараса Шевченка; Яна Шевченко, заступник головного редактора журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу», а також вихователі-методисти дошкільних навчальних закладів столиці.

Відкрила семінар Владлена Мороз, представивши присутнім напрями роботи дошкільних закладів Дарницького району та виокремивши патріотичне виховання одним з найпріоритетніших наразі освітніх напрямів. Владлена Михайлівна наголосила, що в нинішніх складних соціально-політичних умовах, коли держава силами найкращих своїх синів бореться за свободу й відстоює національну гідність, дуже важливо з найменших років прищеплювати дітям цю національну гідність, ціннісне ставлення до рідної землі, її історії, традицій, розповідати про визначних митців, якими пишається Україна. Передусім — про геніального українського поета й художника Тараса Григоровича Шевченка.

Грунтовні напрацювання творчої групи педагогічного колективу ДНЗ № 113 з патріотичного виховання дошкільників на матеріалі життєвого й творчого шляху Тараса Шевченка представила Людмила Сомченко, вихователь-методист ДНЗ № 113. Зокрема, Людмила Борисівна поділилася з колегами досвідом організації та проведення в дошкільному закладі Шевченківських днів, надала рекомендації щодо роботи з дітьми за картинами та поезіями Тараса Шевченка. А ще продемонструвала створену в дошкільному закладі картинну галерею, присвячену художній творчості видатного митця, що є розвивальним осередком патріотичного виховання дітей.

Відтак присутні із захопленням переглянули «Екскурсію по галереї Тараса Шевченка». Компетентні екскурсоводи — маленькі вихованці ДНЗ № 113 — натхненно декламували рядки поезій Тараса Шевченка та, представляючи експонати картинної галереї, розповідали про найяскравіші моменти із життя художника.

Після перегляду екскурсії Катерина Марківна Зайцева розповіла присутнім про напрями діяльності Національного музею Тараса Шевченка, зокрема про заходи, які проводять для дітей. У ході розповіді Катерина Марківна зазначила, що наразі сегмент роботи з дітьми саме дошкільного віку охоплений недостатньо. Однак запевнила, що музей активно працює над розробленням цікавих і доступних дошкільникам заходів для ознайомлення з творчістю українського генія. 

Учасники семінару високо оцінили роботу педагогічного колективу ДНЗ № 113 та подякували організаторам заходу за чудові емоції й цікаві творчі ідеї.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Читати далі

Саме час оформити наказ про організацію та ведення цивільного захисту.

Також варто знати, коли проводяться основні заходи з цивільного захисту в закладах освіти.

План заходів з цивільного захисту в освіті 2019 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк