Інфекційні та неінфекційні захворювання у дітей

27 листопада 2014 119
Зустрічайте грудневий номер фахового журналу «Медична сестра дошкільного закладу» з корисними публікаціями, порадами й рекомендаціями для батьків та працівників дошкільного навчального закладу.

На сторінках грудневого номера фахового журналу «Медична сестра дошкільного закладу»  ви знайдете корисні публікації щодо профілактики інфекційних та неінфекційних захворювань у дітей, зокрема поради й рекомендації для батьків та працівників дошкільного навчального закладу.

Для точного діагнозу будь-якого інфекційного захворювання слід встановити, який збудник його викликає. Адже кожен збудник має особливості, через які у хворого виникають певні симптоми. На тлі загальних симптомів виникає провідний, який і визначає клінічну форму захворювання. У ентеровірусної екзантеми характерним симптомом є висип різного характеру та поширення. Про лікування та профілактику в дошкільників саме цього інфекційного захворювання читайте у грудневому номері. 

Що ж до неінфекційних захворювань для їх профілактики особливо важливо знати та контролювати чинники ризику для здоров’я, зокрема: якість харчування, якість повітря та рівень освітлення в приміщеннях дошкільних навчальних закладів, якість будівельних матеріалів, відповідність меблів зросту дитини.

Цей номер розкриє для вас і організаційні аспекти дієтичного харчування у дошкільному навчальному закладі. Адже воно має особливе значення для здоров’я дітей із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, печінки, жовчного міхура та нирок. Воно стимулює відновлювальні процеси в цих органах. 

Немає таких батьків або медичних працівників, яким не доводилося б надавати допомогу дитині у випадку носової кровотечі. Однак далеко не всі вміють робити це правильно. Із допомогою в разі носової кровотечі не варто зволікати й очікувати лікаря. Кровотечу необхідно зупинити негайно, в будь-яких умовах — вдома, на вулиці чи в дошкільному навчальному закладі. Тож у вас є можливість актуалізуати свої знання та вміння й поділитися ними з батьками ваших вихованців.

Окрім того, до вашої уваги нормативка та відповіді на запитання  колег, що можуть стати у пригоді й вам.

Докладніше —  у грудневому номері журналу «Медична сестра дошкільного закладу».Ваша персональна добірка.

  Підписка на новини

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

  Освітні заходи

  Освітні заходи

  Перевірте свої знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Самое выгодное предложение

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією
  Скачати листівки

  Книжкова полиця

  «Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

  Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

  для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

  Читати книгу  © Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

  
  • Ми в соцмережах