-

Прийнято рішення про реорганізацію Інституту інноваційних технологій і змісту освіти

27 листопада 2014
40
Середній бал: 5 із 5

Відтепер розробкою навчальних планів, програм та підручників відповідно до оновлених державних стандартів займатиметься Інститут модернізації змісту освіти.

На базі Інституту інноваційних технологій і змісту освіти буде створено дві нові фахові установи: Інститут модернізації змісту освіти та Інститут освітньої аналітики. Про це стало відомо на засіданні Кабінету Міністрів України, що відбулося 26 листопада.

Відтепер розробкою навчальних планів, програм та підручників відповідно до оновлених державних стандартів займатиметься Інститут модернізації змісту освіти. А Інститут освітньої аналітики забезпечить якісний збір, аналіз та узагальнення конче необхідної статистичної інформації, на основі якої можуть бути прийняті концептуально нові якісні рішення стосовно реформування сфери освіти.

Міністерство освіти і науки України обіцяє забезпечити максимальну прозорість роботи новостворених установ. Штат нових інституцій буде формуватися на засадах відкритості та прозорості конкурсних процедур з метою призначення дійсно фахових та кваліфікованих працівників.

logo