Тренінги для практичних психологів і соціальних педагогів Сходу

25 листопада 2014 30
З метою підвищення якості надання психосоціальних послуг школярам та профілактики емоційного вигорання серед шкільних психологів у Слов'янську та Сєвєродонецьку розпочалися тренінгові заняття для практичних психологів та соціальних педагогів Донецької та Луганської областей.

Міністерство освіти і науки України спільноз  Дитячим Фондом ЮНІСЕФ, Національним Університетом «Києво-Могилянська Академія», Українським науково-методичним центром практичної психології та соціальної роботи впроваджують у межах проектної діяльності навчання для 300 практичних психологів та соціальних педагогів навчальних закладів із Донецької, Дніпропетровської, Запорізької Луганської та Харківської областей із навичок кризового консультування.

Навчання передбачає 20  триденних тренінгів (по 4 тренінги у кожній області) для практичних психологів та соціальних педагогів.

Заплановано сформувати команду з 40 практичних психологів та соціальних педагогів у Донецькій та Луганській областях, які пройшли навчання для надання невідкладної соціально-педагогічної та психологічної роботи дітям регіону.

Також передбачено проведення щомісячних одноденних нарад з метою надання методичної допомоги та супервізії для практичних психологів і соціальних педагогів Дніпропетровської, Запорізької, Харківської областей з питань надання психологічної та соціально-педагогічної допомоги дітям, а також розповсюдження інформаційних матеріалів серед педагогічних працівників, дітей та батьків (або осіб, які їх замінюють).

За підсумками роботи передбачено підготувати навчальну програму для підвищення кваліфікації працівників психологічної служби з навичок кризового консультування та подолання психотравмуючих подій.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль