20 листопада — Всесвітній день дитини

20 листопада 2014 24
Сьогодні, 20 листопада, світова спільнота відзначає Всесвітній день дитини.

Кожна дитина народжується з правами. Вона має право на освіту, право на здоров’я і належну медичну допомогу, право на ім’я та громадянство. Кожна дитина має право зростати у турботливому родинному середовищі та бути захищеною від жорстокого поводження та насильства.

Ці та інші права передбачені Конвенцією про права дитини, яка була прийнята резолюцією Генеральної асамблеї ООН № 836 (IX). Відповідно до якої, починаючи з 1956-го року, щорічно 20 листопада світова спільнота святкує Всесвітній день дитини.

Метою святкування Всесвітнього дня дитини є привернення уваги широкої громадськості, організацій та урядових установ на необхідність досягнення взаєморозуміння з дітьми та забезпечення благополучних умов для їх життя.

Колектив напряму «МЦФЕР: Освіта» щиро вітає всіх дітей, а також тих,  хто своєю працею та наполегливістю зміцнює благополуччя маленьких громадян, сприяє розвитку здорових стосунків і взаєморозуміння в цьому юному середовищі!Ваша персональна добірка.

  Підписка на новини

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

  Освітні заходи

  Освітні заходи

  Перевірте свої знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Самое выгодное предложение

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією
  Скачати листівки

  Книжкова полиця

  «Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

  Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

  для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

  Читати книгу  © Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

  
  • Ми в соцмережах