Щодо якості підготовки фахівців у галузі дошкільної освіти

20 листопада 2014 17
У Міністерстві освіти і науки України відбулася Всеукраїнська нарада з питань якості підготовки фахівців у галузі дошкільної освіти.

Директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Юрій Кононенко, начальник відділу дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Тамара Панасюк спільно з представниками департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України, Інституту інноваційних технологій та змісту освіти, інститутів післядипломної педагогічної освіти, вищих навчальних закладів, дошкільних навчальних закладів та громадських організацій обговорили питання підготовки фахівців у галузі дошкільної освіти.

Обговорення відбулося 18 листопада у межах Всеукраїнської наради з питань якості підготовки фахівців у галузі дошкільної освіти, що пройшла у Міністерстві освіти і науки України (МОН).

Учасники наради обговорили питання якості підготовки педагогічних кадрів для дошкільних навчальних закладів, участі практикуючих фахівців у підготовці фахівців у галузі дошкільної освіти, навчальних планів, професійного відбору, проведення профорієнтаційної роботи викладачами ВНЗ, доцільності підготовки магістрів дошкільної освіти, вмотивованості студентів тощо.

Процес підготовки фахівців дошкільної освіти у вищих навчальних закладах повинен здійснюватися так, щоб майбутній педагог міг бачити у дитині особистість та шукав шляхи створення простору для її розвитку. Таку думку висловив представник ВБО «Громадська соціальна рада» Андрій Горський.

Директор Інституту розвитку дитини Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова Ірина Загарницька зазначила, що за останніми даними вступної кампанії кількість охочих вступити на напрям підготовки дошкільної освіти щороку зростає. Також директор зазначила, що існує хибна думка щодо низької якості підготовки заочної форми навчання, бо заочники найбільш вмотивовані студенти, які мають великий досвід у галузі дошкільної освіти.

МОН планує розглянути пропозиції громадської організації та університетів щодо інновацій в методиці підготовки кадрів.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І користуйтеся матеріалами порталу «Педрада»!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль