Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Виховуємо дитину — зростаємо як батьки

  • 19 листопада 2014
  • 84

У Київському міському будинку вчителя 17 листопада 2014 року відбулося чергове засідання клубу «Психологічний комфорт» на тему «Виховуємо дитину — зростаємо як батьки» у формі семінару-практикуму.

У роботі клубу «Психологічний комфорт» взяли участь співробітники лабораторії психології дошкільника Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України та кафедри вищої школи Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет», головний редактор журналів «Вихователь-методист дошкільного закладу» та «Методична скарбничка вихователя», завідувач дошкільного навчального закладу № 69 м. Краматорська Донецької обл., практичні психологи київських дошкільних навчальних закладів та студенти педагогічних вузів.

Засідання клубу відкрила Ірина Карабаєва, кандидат психологічних наук, старший науковий співробітник лабораторії психології дошкільника Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України, науковий керівник і консультант  клубу «Психологічний комфорт». Перед присутніми виступили Тамара Піроженко, доктор психологічних наук, завідувач лабораторії психології дошкільника Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України, а також Людмила Соловйова та Олена Хартман, кандидати психологічних наук, старші наукові співробітники цієї лабораторії.

Тамара Піроженко наголосила на необхідності формування свідомого батьківства, адже сім’я є незамінним, глибоко специфічним соціальним інститутом розвитку особистості. А для дитини, особливо в перші роки її життя, вплив сім’ї домінує над усіма іншими впливами, значною мірою визначаючи її життєвий шлях у майбутньому. Присутнім цікаво було дізнатися, як самі діти визначають поняття «сім’я», і це дуже показово, адже саме в сім’ї закладаються основи ціннісно-мотиваційної сфери особистості.

Людмила Соловйова представила основні напрями роботи лабораторії психології дошкільника Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України. А Олена Хартман розкрила можливості формування професійно-методичної компетентності педагогів на прикладі дослідно-експериментальної діяльності ДНЗ № 31, м. Костянтинівки Донецької обл.

Досвідом партнерської взаємодії педагогів з батьками в ДНЗ № 69 м. Краматорська Донецької обл. поділилась його завідувач Світлана Бородай. А Сабіна Іванчук, аспірантка кафедри вищої школи Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет», розкрила проблему формування у дошкільників культури споживання.

Про можливості використання матеріалів періодичних спеціалізованих видань в організації взаємодії ДНЗ з батьками розповіла Наталія Савінова, головний редактор журналів «Вихователь-методист дошкільного закладу» та «Методична скарбничка вихователя». Крім того, вона ознайомила присутніх з електронними виданнями напряму «МЦФЕР: Освіта», зокрема КОЗА-ДИСКом «Шаблони і розробки для вихователя-методиста», та запросила їх до обговорення актуальних професійних питань на порталі освітян України «Педрада».

Участь у  засіданнях клубу «Психологічний комфорт» сприяє підвищенню фахової психолого-педагогічної компетентності практичних працівників дошкільних закладів.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Читати далі

Саме час оформити наказ про організацію та ведення цивільного захисту.

Також варто знати, коли проводяться основні заходи з цивільного захисту в закладах освіти.

План заходів з цивільного захисту в освіті 2019 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк