Використовуємо інтернет-технології

17 листопада 2014 16
Вийшло з друку одинадцяте число журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу». На його сторінках ви знайдете низку корисних публікацій щодо застосування комп’ютера та сучасних інтернет-технологій у педагогічній діяльності, зокрема в роботі з дітьми, які мають особливі освітні потреби. Пропонуємо докладніше ознайомитися зі змістом свіжого числа журналу.

Незважаючи на те що інформаційні технології вже доволі міцно увійшли в професійну діяльність кожного з нас, вони невпинно розвиваються і вдосконалюються. Тож актуальною є потреба повсякчас підвищувати обізнаність педагогів з питань ефективного застосування комп’ютера та найпрогресивніших інтернет-технологій у їхній щоденній діяльності.

Актуальним для сучасної дошкільної освіти також є питання оновлення форм організації методичної роботи. Зокрема, доцільно налагодити мережеву взаємодію педагогів з усіх регіонів України, що дасть їм змогу обмінюватися найкращим досвідом, самовдосконалюватися та крокувати в ногу з часом. Розширити знання про найпопулярніші нині соціальні інтернет-сервіси, як-от веб-журнали, Вікі-енциклопедії, сервіси для зберігання мультимедійних веб-ресурсів, та ознайомитися зі способами їх застосування у практичній діяльності педагога ви можете, прочитавши публікацію «Організація методичної роботи з педагогами на мережевій основі».

Та крім як налагодити взаємодію з колегами й іншими цікавими для вас людьми, дуже важливо навчитися підтримувати та зміцнювати дружні й партнерські взаємини з ними. Для цього ознайомтеся з основними законами нетворкінгу, що неодмінно сприятиме успішності вашого спілкування з оточенням.

Зі свіжого числа ви також дізнаєтеся, як правильно підготувати інформаційне повідомлення для веб-сторінки дошкільного навчального закладу, та навчитеся креативно обробляти фотографії й інші зображення у графічному онлайн-редакторі Pixlr.

Крім цього, до вашої уваги низка корисних публікацій з питань організації корекційно-розвивальної роботи з використанням ІКТ. Так, застосування комп’ютера в роботі з дітьми-логопатами оптимізує процес корекції усного мовлення та сприяє розвитку пізнавальної активності. А використання авторської розвивальної технології «Ребус-метод» дасть змогу полегшити й пожвавити процес навчання читання дітей з порушенням зору. У пригоді фахівцям також стане публікація «Психолого-педагогічний супровід сімей, які виховують дітей з порушенням зору».

До редакції надходить чимало запитань щодо особливостей роботи педагогів у спеціальних та комбінованих дошкільних закладах, зокрема про надбавки до заробітної плати, тривалість відпустки вихователя-методиста такого закладу тощо. Відповіді наших експертів на ці запитання шукайте на сторінках свіжого числа журналу.

А пропонована зимова розвага «Мандрівка казковими стежками» гарантує веселий жвавий настрій вашим вихованцям, а значить — неодмінно й вам.

Все це та багато іншого на сторінках листопадового числа журналу «Вихователь-методист дошкільного навчального закладу».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І користуйтеся матеріалами порталу «Педрада»!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль