Чи зменшаться витрати родин з дітьми?

13 листопада 2014
35
Середній бал: 5 із 5

З метою зменшення цінового навантаження на споживачів при придбанні продуктів дитячого харчування та товарів дитячого асортименту для немовлят уряд прийняв постанову, яка звільняє від оподаткування ПДВ операції з постачання таких продуктів та товарів.

Затверджено перелік продуктів дитячого харчування й товарів дитячого асортименту для немовлят, операції з постачання яких звільнятимуться від обкладення податком на додану вартість. Про це йдеться у постанові Кабінету Міністрів України «Деякі питання реалізації підпункту 197.1.1 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України».

Початковий  перелік продуктів дитячого харчування й товарів дитячого асортименту було сформовано Міністерством охорони здоров’ я України і в подальшому доопрацьовано з урахуванням пропозицій органів центральної виконавчої влади та громадськості, та передано Міністерству економічного розвитку України (Мінекономрозвитку).

Мінекономрозвитку  проконсультувалося із представниками профільних і бізнес-асоціацій, які працюють на ринку дитячого харчування й товарів для немовлят, а саме: Американської торгівельної Палати в України, Європейської бізнес-асоціації, Національної асоціації виробників дитячого харчування, а також Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України та Спільного  представницького органу сторони роботодавців на національному рівні,  та отримало практично одностайне схвалення вказаного переліку.

logo