Щодо виплати зарплат педагогічним працівникам

11 листопада 2014
42
Середній бал: 5 із 5

Днями Сергій Квіт під час круглого столу пояснив, що уряд не мав можливості підняти рівень оплати праці вчителям, адже цього року двічі було проведено секвестр Держбюджету з метою збільшити фінансування української армії і потреб АТО.

Сергій Квіт спростував інформацію про те, що вчителям зменшили зарплату. Міністр зауважив, що зараз влада заморозила зарплату, але не зменшила.

«У цьому році через війну уряд двічі робив секвестр бюджету для того, щоб зміцнити армію. Тому у цьому році не було можливості збільшити зарплату, але ми її не зменшили, ми її заморозили», — розповів міністр.

У рамках бюджетного секвестру влада змінила лише розмір надбавки педагогічним працвинкам — «20%-на доплата за престижність праці вчителям становитиме не 20%, а до 20%».

«За підсумками року ми бачимо, що проблеми з виплатою цієї доплати виникли лише в одній області. Це Тернопільська область, де у 5-6 районах вчителям не було зроблено цю доплату. Тому ми чекаємо від тернопільської влади документів, які необхідні, щоб закрити це питання», — додав Квіт.

logo