Ви вихователь-методист? Перегляньте фаховий журнал та КОЗА-ДИСК

11 листопада 2014
1212
Середній бал: 5 із 5

Ознайомтеся з фаховими виданнями для вихователя-методиста — журналом «Вихователь-методист дошкільного закладу» та КОЗА-ДИСКом «Шаблони і розробки для вихователя-методиста». А також БЕЗОПЛАТНО отримайте презентаційний номер журналу.

Щодня вихователю-методисту доводиться самостійно вирішувати безліч питань з організації освітньої роботи у ДНЗ. Опорою у роботі як досвідченого фахівця, так і методиста-початківця стануть щомісячний журнал «Вихователь-методист дошкільного закладу» та КОЗА-ДИСК «Шаблони і розробки для вихователя-методиста».

Над спеціалізованими виданнями для вихователів-методистів спільно з напрямом «МЦФЕР: Освіта» працюють провідні вітчизняні науковці, досвідчені практики та експерти.

Перш ніж оформити замовлення, Ви можете БЕЗОПЛАТНО ЗАМОВИТИ журнал «Вихователь-методист дошкільного закладу» №01/2014. Для цього на сторінці журналу натисніть на кнопку «Замовити презентаційний номер».

У цьому числі журналу подані публікації про мистецтво любити дітей і безумовно приймати їх, опубліковані сценарії свят та розваг, а також креативні ідеї щодо створення театральних ляльок.

Надійним помічником у роботі з документами стане КОЗА-ДИСК «Шаблони і розробки для вихователя-методиста». Кожен тематичний CD містить шаблони та розробки планів, карток, анкет, сценаріїв, конспектів тощо. Також на диску: огляд нормативно-правової бази, покрокові алгоритми, автоматичні розрахункові таблиці та графіки.

Бажаєте дізнатися про видання більше? ДИВІТЬСЯ ВІДЕОІНСТРУКЦІЮ, що детально ознайомить Вас з випуском за темою «Вивчення діяльності педагогів».

У 2015 році передплатники отримають КОЗА-ДИСКи:

  • Адаптація дітей до дошкільного закладу
  • Робота з молодими спеціалістами
  • Гурткова робота
  • Дослідно-експериментальна діяльність

До вподоби видання для вихователя-методиста?

Моментальну передплату Ви можете оформити онлайн, за номером 0 (44) 586-56-06 або надіславши електронний лист на адресу peredplata@mcfr.com.ua

Також Ви можете замовити видання в найближчому відділенні «Укрпошти» за передплатними індексами:

Подбайте вже сьогодні про професійну підтримку на наступний рік

logo