Працівники дошкільної освіти Ковеля підвищують рівень володіння ІКТ

6 листопада 2014 75
У межах Всеукраїнського соціального проекту «ІКТ — освітянам!» напряму «МЦФЕР: Освіта» проведено семінар-практикум для керівників, вихователів-методистів та вихователів дошкільних навчальних закладів м. Ковель Волинської області.

5 листопада 2014 року в Ковелі проведено семінар-практикум з підвищення інформаційно-комунікаційної компетентності педагогів-дошкільників. Захід відбувся за сприяння й активної участі Віктора Бичковського, начальника управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради, та Валентини Пахолюк, методиста з дошкільного виховання методичного кабінету управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради.

«Пріоритетним напрямом методичної роботи в дошкільній освіті Ковеля є фізично-оздоровчий, адже найголовніше — це здоров’я наший дітей. Вагому увагу приділяємо також і патріотичному вихованню. Уже третій рік поспіль на кожному засіданні Школи педагогічної майстерності, під час семінарів-практикумів та інших форм навчання працівників дошкільної освіти ми обов’язково розглядаємо питання з упровадження інформаційно-комунікаційних технологій в освітній процес. Зокрема, проведено майстер-класи зі створення мультимедійних презентацій, створення інтернет-сторінок, роботи з таблицями й діаграмами», — ділиться Валентина Тимофіївна.

Перша частина заходу проходила в комп’ютерному класі Ковельської міської гімназії. Для керівних працівників дошкільної освіти Ковеля тренери напряму «МЦФЕР: Освіта», Вікторія Третяк та Катерина Алєксєєнко провели майстер-класи  «Використання програми КОЗА-ДИСК у  роботі керівника навчального закладу» і  «Експертно-правова система «Expertus: Дошкільний заклад» — надійний інструмент в управлінській діяльності».

На запрошення Ірини Леус, завідувача ДНЗ № 8 «Казка», у дитячому садку, що є опорним в місті щодо впровадження ІКТ, пройшла друга частина методичного заходу. Для педагогічного колективу та вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів м. Ковеля Катерина Алєксєєнко, головний редактор КОЗА-ДИСКів «Шаблони документів закладу освіти», «Шаблони і розробки для вихователя-методиста», провела інтерактивну лекцію «Створення картотеки методичних засобів». Тему «Освітній портал як інтернет-майданчик для обговорення та розв’язання професійних питань» розкрив Артур Кубрак, редактор-експерт експертно-правової системи «Expertus: Дошкільний заклад». Педагоги підвищили свій фаховий рівень, професійну обізнаність, дізналися про широкі можливості користування порталом освітян України «Педрада».

Довідково

У Ковелі функціонує 13 дошкільних навчальних закладів, усього 115 груп, у яких дошкільну освіту здобувають 3 166 дітей. Цьогоріч відкрито 7 нових груп і ведеться робота з відновлення ДНЗ № 14. Загалом дошкільною освітою у м. Ковель охоплено 80% дітей від двох до шести років.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І користуйтеся матеріалами порталу «Педрада»!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль