Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Патріотичне виховання — важлива складова формування життєвої компетентності дошкільників

  • 6 листопада 2014
  • 566

У ДНЗ № 27 «Червона Шапочка» Білоцерківської міської ради Київської області було проведено семінар-практикум з питань організації роботи щодо патріотичного виховання дітей дошкільного віку.

Одним із напрямів діяльності методичного об’єднання вихователів-методистів білоцерківських дошкільних навчальних закладів у 2014/2015 навчальному році є підвищення професійної компетентності педагогів з організації роботи щодо патріотичного виховання дітей дошкільного віку. Із цією метою 31 жовтня у дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) комбінованого типу № 27 «Червона Шапочка» Білоцерківської міської ради Київської області було проведено відповідний семінар-практикум.

Ще рік тому ніхто навіть не міг подумати, що така велика хвиля патріотизму охопить нашу країну. Слова «Я — українець», «Україна — моя Батьківщина» донедавна вимовлялися як завчені фрази, без розуміння самої їх суті. Дуже прикро, що саме трагічні події на Майдані Незалежності, Революція гідності, а тепер і війна на сході України змусили нас замислитися над справжнім змістом таких знайомих на слух, а разом з тим, і незрозумілих для нас до кінця висловів. Саме сьогодні доля людини, кожної нації, світової спільноти залежить від духовності й моральності особистості, її порядності та відповідальності, рівня громадянської свідомості, відчуття належності до рідної землі, народу. Тож і не дивно, що зараз, як ніколи, є актуальним питання патріотичного виховання у контексті духовного розвитку особистості.

Щоб діти стали свідомими громадянами країни, творцями своєї долі, необхідно, аби вони за час перебування в дошкільному закладі міцно засвоїли культуру рідного народу, глибоко перейнялися його національним духом, способом мислення і буття.

Під час семінару-практикуму серед актуальних питань патріотичного виховання дошкільників вихователь-методист ДНЗ № 27 «Червона Шапочка» Наталія Яцюк висвітлила і питання формування комп’ютерної компетенції дітей старшого дошкільного віку та виховання в них патріотичних почуттів на основі використання програми Intel «Навчання для майбутнього». Вчитель-логопед ДНЗ № 27 «Червона Шапочка» Інна Адаменко презентувала проект «Чарівна моя Біла Церква, ти місто добра і краси», який виконали діти старшої логопедичної групи «Вишенька» з використанням цієї програми. Вихователі-методисти мали змогу переглянути презентацію, буклет, веб-сайт, які вразили їх своєю змістовністю, яскравістю, оригінальністю.

Учасників семінару-практикуму запросили і до перегляду розваги для дітей старшого дошкільного віку «Моя країна — Україна». Неможливо було без захоплення дивитися на дітей, які із запалом виконували українські таночки, пісні про нашу країну, молилися за її долю. До глибини душі зворушило присутніх виконання маленькими вихованцями Гімну України. З їхніх уст він лунав наче молитва за нашу державу, за мир, за світле майбутнє для кожної дитини. 

Наталія Яцюк,
вихователь-методист ДНЗ № 27 «Червона Шапочка», м. Біла Церква

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Читати далі

Саме час оформити наказ про організацію та ведення цивільного захисту.

Також варто знати, коли проводяться основні заходи з цивільного захисту в закладах освіти.

План заходів з цивільного захисту в освіті 2019 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк