Підвищуємо професійну майстерність

3 листопада 2014 21
У публікаціях жовтневого числа журналу «Заступник директора школи» йдеться про те, як допомогти педагогам досягти професійних вершин і мотивувати їх до самовдосконалення, зокрема оволодіти педагогічною технікою та прийомами педагогічного спілкування.

Щоденно і щохвилинно відточувати вправність, мистецьки вести діалог з учнями і колегами, зацікавлювати їх співтворчістю, ставити мету й упевнено прямувати до омріяних горизонтів — це завдання для справжніх майстрів, учителів-лідерів. Тож в публікаціях жовтневого числа журналу ви прочитаєте про те, як допомогти педагогам досягти професійних вершин і мотивувати їх до самовдосконалення, зокрема оволодіти педагогічною технікою та прийомами педагогічного спілкування.

Вам стануть у пригоді статті, із яких ви дізнаєтеся про особливості здійснення методичного супроводу вчителів у міжатестаційний період, а ще — які є вимоги до рівня професійної підготовки та кваліфікації педагогічних працівників при присвоєнні їм кваліфікаційних категорій та педагогічних звань.

На шляху до професійної досконалості вам неодмінно прислужиться досвід колег із налагодження міжнародного співробітництва, що сприятиме продукуванню перспективних ідей, пошуку нових шляхів реалізації провідних завдань сучасної освіти. Упевнені, що вас зацікавлять практичні поради спеціалістів щодо налагодження інклюзивного навчання учнів із порушеннями слуху і ви зможете дібрати ключ до таких дітей, тактовно підтримати й спрямувати їх до успіху. А заповнення педагогами опитувальника, який розміщено на шпальтах числа, дасть змогу визначити рівень готовності педагогічного колективу до здійснення інклюзивного навчання дітей із особливими освітніми потребами.

Розвивати художній смак і ерудицію учнів, прищеплюючи їм шанобливе ставлення до культурних традицій власного народу, ви зможете під час майстер-класу з виготовлення ляльки-мотанки Оранти. А про те, як спонукати учнів до первинності пізнання, стимулювати їхню когнітивну та інтелектуальну діяльність, застосовуючи на уроках новинки інтерактивного обладнання, ви прочитаєте у статті про документ-камеру в навчально-виховному процесі.

У цьому номері журналу «Заступник директора школи» експерти консультують, як визначити заробітну плату за роботу на посаді методиста навчально-методичного центру. Також ви дізнаєтеся контакти Кризового центру медико-психологічної допомоги і Телефон довіри, за яким цілодобово можна безкоштовно отримати кваліфіковану психологічну допомогу. Детальніше про все це — у журналі «Заступник директора школи» № 10/2014Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І користуйтеся матеріалами порталу «Педрада»!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль