Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Проект «ІКТ — освітянам» в Путивлі

  • 31 жовтня 2014
  • 41

У межах Всеукраїнського соціального проекту «ІКТ — освітянам!» відбулася зустріч представників напряму «МЦФЕР: Освіта» та освітян Путивльського району.

29 жовтня 2014 року в краю партизанської слави на базі Путивльської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 2 імені Г. Я. Базими Путивльської районної ради Сумської області відбувся семінар-практикум для учасників Всеукраїнського соціального проекту «ІКТ — освітянам!» — керівних працівників навчальних закладів Путивльського району.

Семінар-практикум «Використання інформаційно-комунікаційних технологій в управлінській діяльності» пройшов за сприяння і активної участі Оксани Сахно, завідувача районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Путивльської районної державної адміністрації.

«Наші педагоги шикуються в чергу, щоб попрацювати з мультимедійною технікою. Особливий попит на використання мультимедійних проекторів, при чому не важливо, чи то молоді спеціалісти, чи педагоги з великим досвідом роботи. Ми прагнемо іти в ногу з часом, тож активно опановуємо інформаційно-комунікаційні технології. Насправді так і має бути, адже ми не лише маємо навчати учнів, а й постійно навчаємося самі»,— розповідає Людмила Скоробогата, директор Путивльської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 2 імені Г. Я. Базими.

Тему «Використання інформаційно-комунікаційних технологій в управлінській діяльності» розкрили представники напряму «МЦФЕР: Освіта»:  Вікторія Третяк, головний редактор експертно-правової системи «Expertus: Школа», «Expertus: Дошкільний заклад», Катерина Алєксєєнко, головний редактор, та Яна Поліщук, редактор-експерт КОЗА-ДИСКів «Шаблони документів закладу освіти», «Шаблони і розробки для завучів школи», «Шаблони і розробки для вихователя-методиста».

Під час мультимедійних лекцій, майстер-класів і тренінгів керівні працівники навчальних закладів Путивльського району вдосконалили навички роботи з інформаційними освітніми порталами, експертно-правовими системами та автоматизованими шаблонами документів.

На завершення семінару-практикуму учасники прослухали мультимедійну лекцію щодо основних способів формування позитивного іміджу навчального закладу та підвищення медіаактивності освітян.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Читати далі

Саме час оформити наказ про організацію та ведення цивільного захисту.

Також варто знати, коли проводяться основні заходи з цивільного захисту в закладах освіти.

План заходів з цивільного захисту в освіті 2019 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк