Інформаційно-комунікаційні технології

29 жовтня 2014 39
Жовтневе число журналу «Учитель музичного мистецтва» присвячено використанню інформаційно-комунікаційних технологій на уроках музичного мистецтва.

Готуючи для вас жовтневе число журналу, ми сфокусували увагу на темі «Інформаційно-комунікаційні технології», аби дати вам кілька практичних порад щодо того, як зробити використання ІКТ на уроках музичного мистецтва пізнавальним і для учнів, і для педагогів. Ви знайдете їх, зокрема, у публікаціях «Упровадження інноваційних технологій на сучасному уроці музичного мистецтва» та «Працюємо у програмі Finale: набір та професійне оформлення нотного тексту».

У попередньому числі журналу «Учитель музичного мистецтва» в публікації «Подорож містом «Опера» ми відкрили для учнів початкової школи абонемент на відвідання оперних театрів світу. Цього разу, скориставшись конспектом уроку музичного мистецтва «Повернення до міста «Опера», завітайте з вашими вихованцями до мальовничого італійського містечка Верона, аби ознайомити їх з блискавичним музичним номером «Марш Тореадора» з опери «Кармен» Жоржа Бізе.

Натомість на учнів основної школи чекає цікава конкурсна програма «Музичний калейдоскоп», яка дасть їм змогу в змагальній формі перевірити свої знання, ерудицію та вміння вигадувати чудернацькі музичні історії на основі назв пісень зі старих вінілових платівок.

Також пропонуємо засвітити вогні нашої рубрики «Театральна рампа» і випробувати себе в ролі винахідливих режисерів. Для цього скористайтеся дотепним сценарієм авторської віршованої казки «Дванадцять місяців» за однойменною казкою Самуїла Маршака. Нова інтерпретація відомого сюжету неодмінно прийдеться учням до смаку і спонукатиме їх до оригінального сценічного втілення. У цьому числі журналу подано першу та другу дії казки, а третю та четверту дії чекайте в листопадовому числі.

Зрештою, як завжди, у рубриці «Нототека» для вас — добірка авторських пісень для учнів початкової, основної та старшої школи.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль