Реорганізація контролюючих органів галузі охорони здоров’я

24 жовтня 2014 32
16 вересня 2014 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади» від 10.09.2014 № 442.

Відповідно до  постанови Кабінету Міністрів України «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади» від 10.09.2014 № 442  (Постанова № 442) було реорганізовано контролюючі органи галузі охорони здоров’я з метою оптимізації їх діяльності.

Згідно з пунктом 1 Постанови № 442 в Україні створено Державну службу України з лікарських засобів та контролю за наркотиками шляхом злиття Державної служби України з лікарських засобів та Державної служби України з контролю за наркотиками. Відтепер саме ця служба виконує функції з реалізації державної політики, які виконували органи, що були реорганізовані.

Міністерство охорони здоров’я України виконує функції із забезпечення формування державної політики з питань обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів, протидії їх незаконному обігу, а також координації діяльності органів виконавчої влади із зазначених питань.

Також, відповідно до пункту 1 Постанови № 442 утворено Державну службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Цю службу утворено шляхом реорганізації Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України та приєднання до неї Державної інспекції з питань захисту прав споживачів і Державної санітарно-епідеміологічної служби України.

Функції з реалізації державної політики у сфері гігієни праці та функції зі здійснення дозиметричного контролю робочих місць і доз опромінення працівників покладено на новостворену Державну службу України з питань праці.

Пунктом 2 Постанови № 442 було ліквідовано низку державних служб, зокрема Державну службу з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань і Державну службу України з питань захисту персональних даних.

Функції Державної служби з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань покладено на Міністерство охорони здоров’я України.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль