До проекту «ІКТ — освітянам!» долучилися директори шкіл Уманського району

24 жовтня 2014 47
Семінар-практикум «Використання інформаційно-комунікаційних технологій в управлінській діяльності» в Умані пройшов за сприяння і активної участі Олени Мельничук, начальника відділу освіти Уманської районної державної адміністрації, Бориса Бондара, керівника спілки директорів Уманського району та директора Оксанинської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Уманської районної ради Черкаської області.

21 жовтня 2014 року Родниківська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів Уманської районної ради Черкаської області урочистим привітанням учнів зустрічала гостей із області та столиці. Спалахи фотоапаратів, виставка творчих робіт «Україна — єдина країна!», поетична екскурсія навчальним закладом — усе це дійство було підготовлене для учасників Всеукраїнського соціального проекту «ІКТ — освітянам!» — керівників загальноосвітніх навчальних закладів Уманського району.

Семінар-практикум «Використання інформаційно-комунікаційних технологій в управлінській діяльності» пройшов за сприяння і активної участі Олени Мельничук, начальника відділу освіти Уманської районної державної адміністрації; Ірини Світової, завідувача районного методичного кабінету відділу освіти Уманської районної державної адміністрації; Бориса Бондара, директора Оксанинської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Уманської районної ради Черкаської області, керівника спілки директорів Уманського району.

«У нашому районі всі навчальні заклади сільського типу. Керівники навчальних закладів відповідальні і активні, — ділиться Ірина Світова. — Ми беремо участь у проекті тому, що бажаємо впроваджувати в роботу сучасні освітні технології, запозичати перспективний досвід, осучаснювати свою управлінську діяльність, аби дати можливість рівного доступу до якісної освіти і дітям сільської місцевості».

Учасники заходу, об’єднавшись у дві групи, з ентузіазмом взялися за апробування можливостей освітніх інформаційних ресурсів, зокрема порталу освітян України «Педрада». Під час майстер-класів і тренінгів ознайомилися з основними функціями та сервісами експертно-правової системи «Expertus: Школа», навчилися працювати з автоматизованими шаблонами програми КОЗА-ДИСК: «Шаблони документів закладу освіти» та «Шаблони і розробки для завучів школи». Основні способи формування позитивного іміджу та підвищення медіаактивності навчального закладу учасники обговорили під час тематичної мультимедійної лекції з творчим завданням.

Окрім того, директори загальноосвітніх навчальних закладів та гості заходу провели флеш-моб «За Волю, за Україну, за Мир!».

Тож семінар-практикум у межах проекту «ІКТ — освітянам!» пройшов змістовно та пізнавально. Це визнали під час підбиття підсумків заходу і учасники, і тренери, і гості. До нових зустрічей!Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль