Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Проект «ІКТ — освітянам!» об’єднав керівних працівників шкіл Броварського району

  • 23 жовтня 2014
  • 39

До Всеукраїнського соціального проекту «ІКТ — освітянам!» напряму «МЦФЕР: Освіта» долучилися заступники директорів загальноосвітніх навчальних закладів Броварського району Київської області.

20 жовтня 2014 року в смт. Велика Димерка Київської області за ініціативи Ірини Хитрої, завідувача районного методичного кабінету відділу освіти Броварської районної державної адміністрації, відбувся семінар-практикум для заступників директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів Броварського району.

Захід розпочався з презентації навчального закладу, який відчинив свої двері для учасників проекту. «До складу Великодимерського середнього загальноосвітнього навчально-виховного комплексу входять загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів та ліцей. Заклад має сучасне навчальне обладнання, актовий зал, бібліотеку, два комп’ютерних класи, спортивний та тренажерний зали, зал для гри в настільний теніс», — поінформувала директор Надія Царик, яка познайомила гостей з роботою НВК з питань інтеграції інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховний процес. 

Тему «Використання ІКТ в управлінській діяльності та методичній роботі керівних працівників навчального закладу» розкрили представники напряму «МЦФЕР: Освіта»: Алєксєєнко Катерина, головний редактор КОЗА-ДИСКів «Шаблони документів закладу освіти», «Шаблони і розробки для завучів школи», Третяк Вікторія, головний редактор експертно-правової системи «Expertus: Школа», та Артур Кубрак, редактор-експерт експертно-правової системи «Expertus: Школа».

Під час мультимедійних лекцій, майстер-класів і тренінгів керівні працівники шкіл району вдосконалили навички роботи з інформаційними освітніми порталами, експертно-правовими системами та автоматизованими шаблонами документів.

Захід проходив у межах Всеукраїнського соціального проекту «ІКТ — освітянам!» напряму «МЦФЕР: Освіта».

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
57 секунд зараз = доступ до документів постійно!

Зареєструйтеся —
і скачуйте все! 
 
Зразки та форми документів закладу освіти, інфографіку, рекомендації експертів...

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

До 28 лютого необхідно подати звіт про діяльність ЗДО.

Цього року звіт складають за новою формою.

Скачати нову форму звіту про діяльність ЗДО 
Експерт MCFR Освіта
Сергій Плахотнюк