Проект «ІКТ — освітянам!» об’єднав керівних працівників шкіл Броварського району

23 жовтня 2014 39
До Всеукраїнського соціального проекту «ІКТ — освітянам!» напряму «МЦФЕР: Освіта» долучилися заступники директорів загальноосвітніх навчальних закладів Броварського району Київської області.

20 жовтня 2014 року в смт. Велика Димерка Київської області за ініціативи Ірини Хитрої, завідувача районного методичного кабінету відділу освіти Броварської районної державної адміністрації, відбувся семінар-практикум для заступників директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів Броварського району.

Захід розпочався з презентації навчального закладу, який відчинив свої двері для учасників проекту. «До складу Великодимерського середнього загальноосвітнього навчально-виховного комплексу входять загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів та ліцей. Заклад має сучасне навчальне обладнання, актовий зал, бібліотеку, два комп’ютерних класи, спортивний та тренажерний зали, зал для гри в настільний теніс», — поінформувала директор Надія Царик, яка познайомила гостей з роботою НВК з питань інтеграції інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховний процес. 

Тему «Використання ІКТ в управлінській діяльності та методичній роботі керівних працівників навчального закладу» розкрили представники напряму «МЦФЕР: Освіта»: Алєксєєнко Катерина, головний редактор КОЗА-ДИСКів «Шаблони документів закладу освіти», «Шаблони і розробки для завучів школи», Третяк Вікторія, головний редактор експертно-правової системи «Expertus: Школа», та Артур Кубрак, редактор-експерт експертно-правової системи «Expertus: Школа».

Під час мультимедійних лекцій, майстер-класів і тренінгів керівні працівники шкіл району вдосконалили навички роботи з інформаційними освітніми порталами, експертно-правовими системами та автоматизованими шаблонами документів.

Захід проходив у межах Всеукраїнського соціального проекту «ІКТ — освітянам!» напряму «МЦФЕР: Освіта».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією
Скачати листівки

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах