Про ціннісні орієнтації в житті дитини на Міжнародній науково-практичній конференції

23 жовтня 2014
42
Середній бал: 5 із 5

Практиків та науковців у сфері дошкільної освіти запрошують до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Ціннісні орієнтації в житті дитини», яка проходитиме онлайн. Конференція відбудеться 30 жовтня 2014 року.

Лабораторія психології дошкільника Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України запрошує науковців, викладачів, аспірантів, працівників системи дошкільної освіти взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Ціннісні орієнтації в житті дитини», яка відбудеться 30 жовтня 2014 року. Початок конференції о 10:30. 

У програмі конференції:

  • Дитина в сучасному соціопросторі
  • Зміст виховної діяльності в дошкільних закладах
  • Єдність виховних зусиль родини та дошкільного закладу в розвитку дитини 

Генеральний партнер проведення конференції — Цифрове видавництво МЦФЕР 

Конференція проходитиме онлайн.

Для участі у конференції необхідно пройти легку електронну реєстрацію. У формі реєстрації слід обов’язково заповнити позначені зірочкою поля. Реєстрацію відкрито до 14:00 29 жовтня.

30 жовтня учаснику конференції (слухачу) слід перейти за посиланням, яке надійде йому листом на вказану при реєстрації електронну адресу, та авторизуватися.

Важливо! Для участі у конференції потрібен комп’ютер з доступом до інтернету та навушники (або колонки). На комп’ютері має бути встановлено Adobe Flash Player

Щоб виступити на конференції з доповіддю, необхідно надіслати заявку на адресу електронної пошти labpsydosh@gmail.com. Робочі мови конференції: українська, російська, англійська, болгарська, польська. 

За матеріалами конференції готується збірник наукових статей за вимогами ВАК України, який включено до фахових видань України. Термін подачі статей — з 06.10.2014 до 01.12.2014. Вимоги до оформлення статей додаються. Вартість однієї сторінки — 25 гривень. Статті надсилати до оргкомітету.

Адреса оргкомітету: 01033, м. Київ, вул. Паньківська, 2, кімната № 36, Інститут психології імені Г. С. Костюка НАПН України.

Е-mail: labpsydosh@gmail.com

Координатори конференції:

  • Пісарєва Олена Володимирівна (тел.: 0 (97) 535-12-20)
  • Сахно Олена Олександрівна (тел.: 0 (97) 127-65-86) 

З питань електронної реєстрації для участі у конференції (як слухач) звертатися до Цифрового видавництва МЦФЕР.

Контактна особа — Зубрицька Ольга Олександрівна (тел.: 0 (67) 447-95-41; e-mail: ozubritskaya@mcfr.com.ua.

logo