Змінено умови виїзду дітей за кордон на оздоровлення

22 жовтня 2014
50
Середній бал: 5 із 5

Змінено Правила перетинання державного кордону громадянами України та Порядок організації виїзду дітей за кордон на відпочинок та оздоровлення.

Кабмін постановою «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 27 січня 1995 р. № 57 і від 21 грудня 2005 р. № 1251» від 16.10.2014 № 534 вніс зміни до Правил перетинання державного кордону громадянами України та Порядку організації виїзду дітей за кордон на відпочинок та оздоровлення.

Змінами уточнено, що виїзд з України дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які не досягли 16-річного віку, зокрема тих, що проживають (перебувають) у районах проведення АТО, попередньо повинен бути погоджений із службою у справах дітей відповідної місцевої держадміністрації або міської ради у порядку, визначеному Міністерством соціальної політики України (Мінсоцполітики).

Відповідно до змін, погодження списку групи дітей та надання згоди на їх виїзд за кордон на відпочинок та оздоровлення здійснюються за місцем проживання дітей Міністерством освіти і науки, молоді та спорту АР Крим, відповідними структурними підрозділами з питань сім'ї, молоді та спорту обласних, Київської і Севастопольської міських держадміністрацій. Обласні структурні підрозділи із зони АТО участі у цьому процесі не беруть.

Якщо до складу групи входять діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, з різних регіонів України та діти з районів проведення АТО, погодження списків груп таких дітей і надання згоди на їх виїзд за кордон на відпочинок та оздоровлення здійснює Мінсоцполітики.

logo