Соціальний проект «ІКТ — освітянам!» стартував у Вінниці

16 жовтня 2014 91
Заступники директорів шкіл міста Вінниці долучилися до Всеукраїнського соціального проекту напряму «МЦФЕР: Освіта» «ІКТ — освітянам!».

15 жовтня 2014 року до закладу «Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 27 Вінницької міської ради» на запрошення директора Олексія Тернового завітали майже півсотні заступників директорів загальноосвітніх навчальних закладів міста Вінниці. Метою зустрічі міського рівня стала участь у Всеукраїнському соціальному проекті напряму «МЦФЕР: Освіта» «ІКТ — освітянам!».

Підвищення інформаційно-комунікаційної та правової компетентностей — це не лише вимога часу, а щоденне робоче завдання керівників працівників навчальних закладів. Тому лейтмотивом семінару-практикуму стало знаходження шляхів розв’язання таких нагальних управлінських питань, як відстеження останніх змін у нормативно-правовій базі, оптимізація роботи з документами та упровадження інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховний процес. Робота проходила за активної участі Ірини Божок, заступника директора Департаменту освіти Вінницької міської ради та Наталії Москальчук, завідувача міського методичного кабінету Департаменту освіти Вінницької міської ради.

У комп’ютерних класах тренери від Цифрового видавництва МЦФЕР Артур Кубрак, Вікторія Третяк та Катерина Алєксєєнко провели для освітян практикуми з використання інформаційно-комунікаційних технологій, електронних продуктів і систем. Так, учасники заходу здобули навички швидкого пошуку, опрацювання і систематизації документів, навчилися використовувати автоматизовані шаблони, апробували роботу з КОЗА-ДИСКами «Шаблони документів закладу освіти» та «Шаблони і розробки для завучів школи» та експертно-правовими системами «Expertus: Школа».

«Використовую систему «Expertus: Школа» три місяці. Дуже задоволений. Пошук потрібної для роботи директора інформації займає лічені хвилини, що набагато полегшує виконання рутинних завдань», — поінформував Олексій Терновий, директор закладу «Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 27 Вінницької міської ради».

Під час тренінгу-практикуму учасники також ознайомилися з освітніми веб-сервісами, використання яких сприяє підвищенню фахового рівня педагогічних колективів, дізналися, як взяти участь у вебінарах, онлайн-засіданнях та фахових конкурсах, зокрема від журналів «Заступник директора школи», «Практичний психолог: Школа», «Учитель музичного мистецтва».

Довідка.

Заклад «Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 27 Вінницької міської ради» було відкрито 1 вересня 1987 року. У закладі навчаються 1245 учнів в 43 класах. Вивчають англійську, німецьку, російську, польську мови, в кожній із паралелей 5–9-х класів є спортивний клас.

Є потужна матеріальна база для занять фізичною культурою і спортом: спортивно-ігровий мультикомплекс, басейн, два спортивних зали, два тренажерних зали, тир довжиною 50 м. Учні та випускники школи неодноразово ставали переможцями та призерами Олімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи з різних видів спорту. 11 років поспіль школа посідає І місце у міських спортивних іграх школярів. Серед останніх досягнень — у жовтні 2014 року команда школи посіла ІІ місце у фіналі Всеукраїнських змагань серед школярів «Старти надій» у місті Ворохта.

Заклад постійно бере участь та перемагає у міжнародних та всеукраїнських конкурсах, проектах, грантах, акціях. Серед останніх — участь у міжнародній акції «Посади дерево заради миру». Більше 10000 шкіл в один день 22вересня 2014 року садили дерева заради миру.

Більше фото дивіться за посиланнямПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль