Грошові винагороди за особливі успіхи у вивченні української мови та літератури

16 жовтня 2014 17
Наказ Міністерства освіти і науки України «Про стипендії імені Тараса Шевченка» від 15.10.2014 № 1170 зобов’язує керівників навчальних закладів протягом року виплачувати стипендії імені Тараса Шевченка за рахунок коштів бюджету, з якого фінансується навчальний заклад.

Виплату стипендій імені Тараса Шевченка за особливі успіхи у вивченні української мови та літератури у 2013/2014 навчальному році здійснюватимуть щомісячно протягом року з 1 вересня 2014 року до 1 вересня 2015 року. Про це йдеться у наказі Міністерства освіти і науки України «Про стипендії імені Тараса  Шевченка» від 15.10.2014 № 1170.

 Виплати здійснюватимуть за рахунок коштів бюджету, з якого фінансується навчальний заклад, де навчається стипендіат, у розмірі, визначеному підпунктом 6 пункту 14 постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання стипендіального забезпечення»
від 5 березня 2008 № 165.

Також осіб, яким призначено стипендії нагородять дипломами.

За забезпечення виплати стипендій  учням загальноосвітніх навчальних закладів за особливі успіхи у вивченні української мови та літератури у 2013/2014 навчальному році відповідальні керівники навчальних закладів.Ваша персональна добірка.

  Підписка на новини

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

  Освітні заходи

  Освітні заходи

  Перевірте свої знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Самое выгодное предложение

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією
  Скачати листівки

  Книжкова полиця

  «Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

  Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

  для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

  Читати книгу  © Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

  
  • Ми в соцмережах