text
Педрада

ІКТ в роботі музичного керівника

  • 9 жовтня 2014
  • 87

Жовтневе число журналу «Музичний керівник» присвячено застосуванню інформаційно-комунікаційних технологій під час підготовки та проведення музичних занять у дошкільному навчальному закладі.

Нині розв’язання різноманітних педагогічних завдань з допомогою інформаційно-комунікаційних технологій є не лише зручним, а й напрочуд пізнавальним. Особливо широко ІКТ можуть бути застосовані на музичних заняттях. Тож обізнаність музичних керівників у всіляких цільових комп’ютерних програмах — це додатковий бонус до їхньої професійної майстерності.

У торічному жовтневому числі журналу «Музичний керівник» ви мали змогу ознайомитися з публікаціями, у яких було подано базові принципи роботи у програмах Finale та Nero Wave Editor. Натомість у цьогорічному числі журналу ми пропонуємо вам опанувати програму Finale на рівні професійного оформлення нотного тексту, а також навчитися за допомогою програми Windows Movie Maker створювати для дітей цікаві й пізнавальні міні-фільми про музику.

У багатьох дошкільних навчальних закладах уже в розпалі підготовка до проведення свята Осені. Аби генеральні репетиції святкового дійства не перетворилися на механічний, позбавлений радісних емоцій вишкіл, пропонуємо провести їх у форматі музичних занять-розваг. Як приклад пропонуємо до вашої уваги конспекти музичних занять-розваг «Прийшла у гості осінь» та «Барви золотої осені», що містять яскраві дитячі авторські пісні.

Готуй сани влітку, а сценарій новорічного свята — восени. Тож ми завчасно підготували для вас дивовижний сценарій «Як Принцеса Вередуля стала Феєю Добра». Він особливий тим, що має приємний бонус — опис усіх таночків до свята, які розміщені в публікації «Хореографічна феєрія, або Танцюють всі».

Як завжди, у жовтневому числі журналу «Музичний керівник» для вас — добірка чудових пісень на осінню та зимову тематику.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!