Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

ІКТ в роботі музичного керівника

  • 9 жовтня 2014
  • 96

Жовтневе число журналу «Музичний керівник» присвячено застосуванню інформаційно-комунікаційних технологій під час підготовки та проведення музичних занять у дошкільному навчальному закладі.

Нині розв’язання різноманітних педагогічних завдань з допомогою інформаційно-комунікаційних технологій є не лише зручним, а й напрочуд пізнавальним. Особливо широко ІКТ можуть бути застосовані на музичних заняттях. Тож обізнаність музичних керівників у всіляких цільових комп’ютерних програмах — це додатковий бонус до їхньої професійної майстерності.

У торічному жовтневому числі журналу «Музичний керівник» ви мали змогу ознайомитися з публікаціями, у яких було подано базові принципи роботи у програмах Finale та Nero Wave Editor. Натомість у цьогорічному числі журналу ми пропонуємо вам опанувати програму Finale на рівні професійного оформлення нотного тексту, а також навчитися за допомогою програми Windows Movie Maker створювати для дітей цікаві й пізнавальні міні-фільми про музику.

У багатьох дошкільних навчальних закладах уже в розпалі підготовка до проведення свята Осені. Аби генеральні репетиції святкового дійства не перетворилися на механічний, позбавлений радісних емоцій вишкіл, пропонуємо провести їх у форматі музичних занять-розваг. Як приклад пропонуємо до вашої уваги конспекти музичних занять-розваг «Прийшла у гості осінь» та «Барви золотої осені», що містять яскраві дитячі авторські пісні.

Готуй сани влітку, а сценарій новорічного свята — восени. Тож ми завчасно підготували для вас дивовижний сценарій «Як Принцеса Вередуля стала Феєю Добра». Він особливий тим, що має приємний бонус — опис усіх таночків до свята, які розміщені в публікації «Хореографічна феєрія, або Танцюють всі».

Як завжди, у жовтневому числі журналу «Музичний керівник» для вас — добірка чудових пісень на осінню та зимову тематику.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Читати далі

За Законом про освіту кожен ЗЗСО має розробити власну освітню програму.

Щоб довго не шукати, роздобув для Вас зразок освітньої програми.

Скачати зразок освітньої програми 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк