Сучасна дитина та бібліотека: перспективи та проблеми розвитку відносин

7 жовтня 2014
89
Середній бал: 5 із 5

З 7 по 10 жовтня у Національній бібліотеці України для дітей проходитиме Всеукраїнська науково-практична конференція директорів обласних бібліотек для дітей «Сучасна дитина та бібліотека: перспективи та проблеми розвитку відносин».

У Національній бібліотеці України для дітей сьогодні розпочала роботу Всеукраїнська науково-практична конференція директорів обласних бібліотек для дітей «Сучасна дитина та бібліотека: перспективи та проблеми розвитку відносин», яка триватиме до 10 жовтня.

Почесними гостями заходу стали Радник Президента України, голова фонду «Рідна країна» Микола Томенко та голова ГО «Муніципальна ліга Києва», експерт з місцевого самоврядування Олександр Федоренко.

«Сьогодні, як ніколи за часів незалежності нашої держави, ми відчуваємо потребу у високоінтелектуальних й високоморальних поколіннях українців, які захищатимуть та розбудовуватимуть країну. Ваша праця та ваші зусилля є основою для розвитку таких українців», — зазначив Микола Томенко. Він наголосив, що робитиме усе можливе для підтримки й розвитку бібліотечної галузі та пообіцяв учасникам конференції підтримку їх законодавчих ініціатив.

В свою чергу Олександр Федоренко подякував присутнім за їх професіоналізм, вбачаючи саме в ньому майбутнє українських бібліотек та їх важливий вплив на формування національної свідомості.

У межах конференції обговорили питання правового забезпечення діяльності бібліотек, напрями державної бібліотечної політики в Україні, тенденції розвитку бібліотек тощо.

До всіх обласних бібліотек гості передали примірники фотоальбому репродукцій Т. Шевченка, Шевченківського щоденника та дитячу літературу видавництва «Веселка».

logo