У центрі уваги — ранній вік

3 лютого 2016 284
Про інтегрований підхід до організації освітнього процесу з дітьми раннього віку, формування мовленнєвої компетентності дітей, налагодження продуктивної взаємодії з батьками та багато іншого — у першому числі журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу»

Про інтегрований підхід до організації освітнього процесу з дітьми раннього віку, формування мовленнєвої компетентності дітей, налагодження продуктивної взаємодії з батьками та багато іншого — у першому числі журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу».

Навчання дітей раннього віку має загальнорозвивальний характер. Аби сприяти формуванню цілісного сприймання дитиною навколишнього світу та її всебічному розвитку, освітня робота з малюками має бути інтегрованою, що передбачає поєднання і взаємопроникнення різних видів діяльності. Про організацію освітнього процесу з дітьми раннього віку на засадах інтеграції — у цьому числі журналу.

Провідною діяльністю дітей раннього віку, як відомо, є предметна. Як відбувається становлення та розвиток предметної діяльності — консультують фахівці. Також у цьому числі визначено особливості формування самоставлення особистості дитини та роль дорослих у цьому процесі.

На третьому році життя в дітей розпочинається інтенсивний розвиток мовлення, зокрема формуються навички комунікації. Один із способів зробити процес оволодіння мовленням цікавим і доступним для дитини — організувати освітній проект «На гостину до казки». Особливості його реалізації описано на сторінках цього числа.

Запитання «Як налагодити продуктивну взаємодію» з батьками вихованців є актуальним для кожного педагога. У січневому числі подано комплекс матеріалів щодо співпраці педагогів із сім’ями дітей. Так, для роботи з батьками дітей раннього віку запропоновано просвітницький проект «Школа молодих батьків», що має на меті підвищення обізнаності батьків щодо ключових орієнтирів розвитку, виховання та навчання дітей. Також надано рекомендації педагогам щодо того, як надати психолого-педагогічну допомогу батькам у пошуку оптимальних шляхів взаємодії з дитиною. У пригоді вихователю-методисту стане розробка майстер-класу «Обличчям до батьків» для педагогів дошкільних навчальних закладів та орієнтовна циклограма діяльності на лютий.

Також у цьому числі:

  • досвід використання дидактичного посібника як засобу сенсорного розвитку дошкільників;
  • інформаційний стенд «Як навчити дитину ділитися і бути щедрою»;
  • пам’ятка для батьків «Педагогіка ніжності»;
  • цікава інформація та ідеї щодо відзначання з дошкільниками Усесвітнього дня води;
  • сценарій розваги «Бережливими будем з водою — не зустрінемось ми із бідою» для дітей середнього та старшого дошкільного віку;
  • сценарій свята Восьмого березня «У пошуках маминого щастя» для дітей старшої групи.


Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І користуйтеся матеріалами порталу «Педрада»!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль