Якісно навчати — добре заробляти!

2 жовтня 2014 16
Прем’єр міністр України Арсеній Яценюк повідомив про необхідність реформувати систему освіти.

Під час зустрічі зі студентами і викладачами Київського університету ім. Грінченка Арсеній Яценюк заявив про реформування системи оплати праці вчителя та необхідність негайно адаптувати навчальні плани та відповісти на виклики інформаційної війни якісним патріотичним вихованням у дошкільній освіті, середній та вищій школі.

Якщо збільшити навантаження на вчителя, не підвищуючи заробітну платню, то це призведе до втрати молодих вчителів. «Потрібна зміна системи і реформа системи оплати праці. Хто краще працює, той більше заробляє. Все дуже просто. Хто гірше працює, або менше заробляє, або шукає собі іншу роботу. Це справедливо, принаймні, і це правильно»,  — заявив Яценюк.

Тому реформування системи оплати праці в освіті необхідно проводити за принципом «хто краще працює, той більше заробляє». Оскільки студент, який буде працювати вчителем, на другий день почне шукати нову роботу з більшою зарплатою.

Арсеній Яценюк заявив Міністру освіти і науки України Сергію Квіту та голові Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Лілії Гриневич, які взяли участь у зустрічі, про необхідність негайно адаптувати навчальні плани до нових умов, відповісти якісним патріотичним вихованням у середній школі, дошкільній освіті та вищій школі на інформаційну війну, яка ведеться Росією.

«Наша зброя — це знання, патріотизм і український дух у кожному дитячому садку, в кожній школі і в кожному вузі», — наголосив Глава Уряду.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль