Патріотичне виховання в навчально-виховному процесі

1 жовтня 2014 22
У вересневому номері журналу «Заступник директора школи» експерти консультують, як визначити заробітну плату заступника директора школи, а також ви знайдете низку публікацій, що допоможуть вам у вихованні духовності та патріотизму учнів.

Вийшов друком вересневий номер журналу «Заступник директора школи», присвячений темі патріотичного виховання. У ньому низка публікацій, що допоможуть вам у реалізації цього важливого завдання — вихованні духовності та патріотизму учнів шляхом прищеплення інтересу та любові до культурно-мистецьких надбань власного народу.

Заступнику директора стануть у пригоді статті про те, як спланувати та провести в навчальному закладі уроки мужності та День інтеграції на тему «Я українець — і цим пишаюся!», як формувати мовну свідомість та національну самоідентичність учнів, організувавши за їх участю театральну виставу з елементами українського шкільного театру або літературну рольову гру.

Для того щоб забезпечити інтерес учнів до навчального матеріалу під час уроку, радимо скористатися публікацією, у якій описано, як розробити інтерактивні вправи засобами онлайн. Упевнені, вас зацікавить публікація про те, як формувати педагогічну майстерність засобами театральної педагогіки.

На шпальтах нашого журналу експерти надають консультацію, як визначити заробітну плату заступника директора школи, окрім того ви маєте можливість ознайомитися з новими нормативними актами в галузі освіти і науки.

Також у цьому номері подано перелік підручників для учнів шостих класів, а інтернет-адреси електронних версій нових підручників ви знайдете на форумі порталу освітян України «Педрада».

Детальніше про все це — на сторінках журналу «Заступник директора школи» № 09/2014Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією
Скачати листівки

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах