Смарт-класи для підвищення рівня знань учнів в Україні

30 вересня 2014 24
Компанія «Samsung Electronics Ukraine» втілює в життя проект «Samsung назустріч знанням», який сприяє розкриттю творчого потенціалу учнів та популяризації інформаційних технологій в Україні.

Міністр освіти і науки України Сергій Квіт та президент компанії «Самсунг Електронікс Україна» (Самсунг) Джей Сул Ю підписали Меморандум про співпрацю у межах проекту «Samsung назустріч знанням».

Самсунг щороку проводить конкурс учнівських есе та освітніх проектів серед учнів та викладачів середніх шкіл всіх типів. Представництво Самсунг в Україні приділяє значну увагу трьом сферам: охороні здоров’я, освіті та працевлаштуванню молоді.

«Samsung назустріч знанням» є частиною глобальної програми «Samsung Надія для дітей» (Samsung Hope for Children), яка розпочалась у 2006 році. Метою програми є сприяння розвитку та популяризації інформаційних технологій у нашій країні, надаючи активну підтримку науці та освіті.

На сьогодні в 43 школах-переможницях проекту були встановлені нові комп’ютерні класи та мультимедійні лабораторії — смарт-класи. Загалом у проекті взяли участь понад 10 тисяч українських шкіл.

Меморандумом встановлено два етапи конкурсу:

в період з 1 по 31 жовтня 2014 року команди загальноосвітніх навчальних закладів надсилатимуть есе на тему «Школа майбутнього»;

з 7 до 19 листопада 2014 року 15 команд переможців 1-го етапу повинні розробити та  завантажити на сайт education-samsung.com.ua відео, в якому відобразити шляхи реалізації свого есе «Школа майбутнього».

Шість команд-переможниць конкурсу оголосять 30 листопада 2014 року. Офіційні правила та процедури проекту розміщено на сайті education-samsung.com.ua.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль