Смарт-класи для підвищення рівня знань учнів в Україні

30 вересня 2014
38
Середній бал: 5 із 5

Компанія «Samsung Electronics Ukraine» втілює в життя проект «Samsung назустріч знанням», який сприяє розкриттю творчого потенціалу учнів та популяризації інформаційних технологій в Україні.

Міністр освіти і науки України Сергій Квіт та президент компанії «Самсунг Електронікс Україна» (Самсунг) Джей Сул Ю підписали Меморандум про співпрацю у межах проекту «Samsung назустріч знанням».

Самсунг щороку проводить конкурс учнівських есе та освітніх проектів серед учнів та викладачів середніх шкіл всіх типів. Представництво Самсунг в Україні приділяє значну увагу трьом сферам: охороні здоров’я, освіті та працевлаштуванню молоді.

«Samsung назустріч знанням» є частиною глобальної програми «Samsung Надія для дітей» (Samsung Hope for Children), яка розпочалась у 2006 році. Метою програми є сприяння розвитку та популяризації інформаційних технологій у нашій країні, надаючи активну підтримку науці та освіті.

На сьогодні в 43 школах-переможницях проекту були встановлені нові комп’ютерні класи та мультимедійні лабораторії — смарт-класи. Загалом у проекті взяли участь понад 10 тисяч українських шкіл.

Меморандумом встановлено два етапи конкурсу:

в період з 1 по 31 жовтня 2014 року команди загальноосвітніх навчальних закладів надсилатимуть есе на тему «Школа майбутнього»;

з 7 до 19 листопада 2014 року 15 команд переможців 1-го етапу повинні розробити та  завантажити на сайт education-samsung.com.ua відео, в якому відобразити шляхи реалізації свого есе «Школа майбутнього».

Шість команд-переможниць конкурсу оголосять 30 листопада 2014 року. Офіційні правила та процедури проекту розміщено на сайті education-samsung.com.ua.

logo