Передплатники видань МЦФЕР отримали безоплатний доступ до системи «Expertus»

29 вересня 2014
28
Середній бал: 5 із 5

Разом з вересневими числами журналів передплатники МЦФЕР отримали можливість безоплатно користуватися системами «Expertus: Дошкільний заклад» та «Expertus: Школа». Корисний подарунок зможуть отримати і ті освітяни, які не встигли передплатити видання МЦФЕР заздалегідь.

Передплатникам Цифрового видавництва МЦФЕР давно відомо, що передплачуючи видання, вони отримають не лише якісні фахові видання, а й численні подарунки — спецвипуски, інформаційні бюлетені, тематичні CD, картотеки.

Цього разу для передплатників ІІ півріччя 2014 року тематичний напрям «МЦФЕР: Освіта» підготував подарунок особливий та цінний.

Так, разом з вересневими числами журналів «Практика управління дошкільним закладом» та «Вихователь-методист дошкільного закладу» кожен передплатник отримав персональний БЕЗОПЛАТНИЙ доступ до експертно-правової системи  «Expertus: Дошкільний заклад» за тарифом «Лайт».

Відповідний подарунок отримали і передплатники журналів «Практика управління закладом освіти» та «Заступник директора школи» — вони зможуть користуватися системою «Expertus: Школа».

Для передплатників, які отримали подарунок, будуть відкритими:

-      нормативно-правова база завжди в актуальному стані

-      актуальні освітні новини

-      експертні матеріали рубрики «Атестація педагогічних працівників»

-      сервіс «Expertus: Календар»

Термін дії доступу: до 31 грудня 2014 року.

Якщо освітяни не встигли з певних причин передплатити зазначені видання заздалегідь і не отримали свій подарунок, то спеціально для таких випадків у редакції діє сервіс ретропередплати. Він дає змогу оформити передплату на ІІ півріччя на обране видання та отримати не лише випуски видання, що вже вийшли друком у червні-вересні цього року, а і корисний подарунок.

Оформити передплату можна за номером 0 (44) 586-56-06 або онлайн

Видавництво запевняє, що БЕЗОПЛАТНИЙ доступ до системи «Expertus: Дошкільний заклад» або «Expertus: Школа» отримають усі передплатники ІІ півріччя журналів «Практика управління дошкільним закладом», «Практика управління закладом освіти», «Вихователь-методист дошкільного закладу», «Заступник директора школи».

logo