У Києві планують скасувати право на пільговий прийом до дитячих садків

25 вересня 2014
33
Середній бал: 5 із 5

Департамент освіти і науки, молоді та спорту Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) повідомляє про підготовку наказу про внесення змін до Порядку електронного запису до дошкільних навчальних закладів комунальної власності територіальної громади міста Києва в частині визначення пільгових категорій громадян на (першочерговий) прийом дітей.

До Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) надійшов лист від Головного управління юстиції у м. Києві від 12.08.2014 №6/5/8524 щодо необхідності перегляду пункту 3.9. розділу ІІІ Порядку електронного запису дітей до дошкільних навчальних закладів комунальної власності територіальної громади міста Києва в частині визначення пільгових категорій громадян на (першочерговий) прийом дітей до дошкільних навчальних закладів.

У зв’язку з цим Департаментом освіти і науки готується наказ про внесення змін до Порядку електронного запису. Після проходження процедури реєстрації у Головному управлінні юстиції у місті Києві зазначений наказ та Порядок електронного запису дітей до дошкільних навчальних закладів комунальної форми власності територіальної громади міста Києва із змінами буде оприлюднений в установленому порядку.

Планується скасувати право на пільговий прийом до дошкільних закладів Києва:

  • дітей батьків-інвалідів І групи;
  • дітей, які перебувають під опікою (піклуванням);
  • дітей працівників системи дошкільної освіти міста Києва;
  • дітей-інвалідів, які не мають протипоказань щодо перебування в дошкільних закладах;
  • дітей, які мають брата (сестру), який (яка) вже виховується у пріоритетному дошкільному закладі.
logo