Усе, що треба знати про організацію харчування дітей у ДНЗ: перегляньте відеозапис вебінару

24 вересня 2014
119
Середній бал: 5 із 5

Уже доступний для перегляду відеозапис вебінару «Організація харчування дітей у дошкільних навчальних закладах: нормативно-правове забезпечення».

Бажаєте знати всі нюанси організації харчування в дошкільному навчальному закладі?
Тоді дивіться відеозапис вебінару «Організація харчування дітей у дошкільних навчальних закладах: нормативно-правове забезпечення».

Спеціально для всіх, хто є відповідальним за організацію харчування дітей у ДНЗ, тематичний напрям «МЦФЕР: Освіта» 16 вересня провів безоплатний вебінар за участю провідних
фахівців — Світлани НЕРЯНОВОЇ, головного спеціаліста сектору дошкільної освіти департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України, та Олени ШВАЧОВОЇ, методиста вищої категорії Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.

Окрім перегляду відеозапису, Ви можете завантажити матеріали вебінару — презентацію та корисні для роботи документи.

Також Ви будь-коли зможете отримати відповіді на запитання щодо організації харчування дітей у ДНЗ на форумі порталу освітян України «Педрада» у відповідному розділі.

ВАЖЛИВО!

Надійною допомогою в організації харчування дітей у ДНЗ стане методичний посібник «Організація харчування дітей у дошкільних навчальних закладах».

Цей посібник узгоджено з Міністерством охорони здоров’я України та рекомендовано Міністерством освіти і науки України.

У посібнику «Організація харчування дітей у дошкільних навчальних закладах» подано:

  • загальні вимоги до організації харчування дітей
  • норми харчування дітей
  • хімічний склад та енергетичну цінність продуктів
  • більше 300 карток-розкладів страв та рекомендації щодо складання примірного двотижневого меню; оформлення меню-вимоги та визначення виходу страв; зберігання та оброблення продуктів та багато іншого.

Замовити посібник можна онлайн на порталі освітян України «Педрада»; за номером телефону 0 (44) 586-56-06 або звернувшись за електронною адресою peredplata@mcfr.com.ua.

P.S.: нагадуємо: триває оксамитовий сезон для передплатників видань МЦФЕР: Освіта!

Ви можете передплатити 6 номерів журналу «Медична сестра дошкільного закладу» або будь-якого іншого журналу від МЦФЕР: Освіта для фахівців дошкільної освіти  на II півріччя 2014 року за ціною 5-ти! Заощадьте кошти та отримуйте постійну професійну підтримку!

Поспішайте! Пропозиція діє по 30 вересня.

Докладніше про акцію>>

logo