Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Рекомендації щодо діяльності керівників гуртків дошкільних закладів

  • 22 вересня 2014
  • 60

На сайті Міністерства освіти і науки України опубліковано листа, в якому подано рекомендації для використання в педагогічній практиці.

Міністерство освіти і науки України оприлюднило листа «Щодо вирішення окремих питань діяльності керівників гуртків дошкільних навчальних закладів» від 18.09.2014 № 1/9-473 з рекомендаціями для працівників дошкільних закладів освіти.

Відповідно до законодавства та нормативно-правових актів України у дошкільних навчальних закладах передбачено посаду керівника гуртка з розрахунку 0,125 штатної одиниці на одну групу, а заробітна плата визначається на підставі фактичної кількості відпрацьованих годин.

У листі наведено приклад розрахунку кількості штатних одиниць керівника гуртка дошкільного навчального закладу. Визначення розміру заробітної плати керівника гуртка, де ставка заробітної плати встановлюється на підставі затрат робочого часу в астрономічних годинах (60 хвилин) і норма годин на одну тарифну ставку керівника гуртка становить 18 годин на тиждень.

Щорічна основна відпустка у керівників становить від 42 до 56 календарних днів у випадку, коли педагоги працюють з дітьми, які потребують корекції фізичного і психічного розвитку.

З урахуванням типу дошкільного навчального закладу, завдань та напрямів його діяльності, керівник кожного дошкільного навчального закладу за погодженням з профспілковим комітетом має розробити посадову інструкцію керівника гуртка та затвердити графік його роботи.

Окрім основних програм, для організації роботи з дітьми в гуртках варто використовувати додаткові парціальні та інші програми, затверджені відповідно до законодавства, які є основою для організації діяльності дошкільних навчальних закладів за певним пріоритетним напрямом (художньо-естетичний, пізнавальний, етнокультурний фізкультурно-оздоровчий, тощо).

Зазначені рекомендації будуть надруковані в Інформаційному збірнику та розміщені на офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки України.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Читати далі

Саме час оформити наказ про організацію та ведення цивільного захисту.

Також варто знати, коли проводяться основні заходи з цивільного захисту в закладах освіти.

План заходів з цивільного захисту в освіті 2019 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк