Завдання на поточний навчальний рік

19 вересня 2014 34
У зв’язку з опрацьованими результатами розвитку навчальних закладів освіти у 2013/2014 навчальному році та низкою пропозицій Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України було окреслено завдання на поточний навчальний рік.

Колегія Міністерства освіти і науки України схвалила рішення «Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти у 2013/2014 навчальному році та завдання на 2014/2015 навчальний рік».

Постановили, що необхідно вжити дієвих заходів для забезпечення своєчасної виплати заробітної плати працівникам навчальних закладів та установ освіти, не допускати примусового відправлення працівників у безоплатні відпустки, зменшення розміру надбавок за престижність праці педагогічним працівникам та за особливі умови роботи працівникам, зокрема й бібліотечним, інших виплат.

Наголосили на підтримці дошкільної, загальної середньої освіти та позашкільної освіти в сільській місцевості шляхом урізноманітнення моделей організації освіти, зокрема роботи освітніх округів, регіональних центрів дистанційного навчання, базових навчальних закладів, діяльності дошкільних навчальних закладів сімейного типу, здійснення соціально-педагогічного патронату. Заборонили допускати закриття навчальних закладів без згоди громади.

Звернули увагу на важливість впровадження інклюзивної освіти в дошкільних навчальних закладах відповідно до Закону України «Про дошкільну освіту». Відповідно до цього варто опрацювати питання щодо умов оплати праці учителів, вихователів, керівників гуртків, асистентів учителів, інших педагогічних працівників, які працюють у класах (групах) з інклюзивним навчанням, а також керівників навчальних закладів, у яких створено такі класи (групи).

Продовжити роботу з розширення мережі дошкільних навчальних закладів різних типів і форм власності, зокрема шляхом пріоритетного фінансування будівництва, реконструкції та відновлення роботи непрацюючих закладів, повернення орендованих приміщень, створення додаткових місць в існуючих закладах з урахуванням запитів батьків з метою ліквідації (суттєвого скорочення) черги на влаштування дітей у дошкільні заклади.

Вирішено надати навчальним закладам автономію у розподілі фінансів спеціального фонду на потреби освіти.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І користуйтеся матеріалами порталу «Педрада»!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль