Літо з МЦФЕР: Освіта триває!

18 вересня 2014
58
Середній бал: 5 із 5

МЦФЕР: Освіта оголошує оксамитовий сезон для передплатників! Скористайтеся можливістю заощадити кошти, передплативши професійних видань на II друге півріччя 2014 року.

Скористайтеся спеціальною вересневою пропозицією: передплатіть 6 номерів улюбленого фахового видання на ІІ півріччя 2014 року за ціною 5-ти та заощадьте кошти.

Пропозиція дійсна до 30 вересня.

Ознайомитися докладніше з переліком видань для фахівців дошкільної та шкільної освіти, а також переглянути зміст кожного випуску та завантажити безоплатні презентаційні номери можна у розділі «МЦФЕР: Освіта» порталу освітян України «Педрада».

Оформити передплату можна онлайн, натиснувши кнопку «Передплатити» біля обраного Вами видання.  Також оформити замовлення можна за номером телефону 0 (44) 586-56-06 або звернувшись за електронною адресою peredplata@mcfr.com.ua.

Додатково пропонуємо долучитися до перегляду наших ВЕБІНАРІВ за участю провідних фахівців освітньої галузі.

Ви можете брати участь у наших ВЕБІНАРАХ у режимі онлайн або в будь-який зручний для Вас час переглядати їхні записи. Дивіться розклад майбутніх вебінарів та відеозаписи тих, що вже відбулися, у розділі «Вебінари».

Успіхів вам, шановні колеги!

logo