Конференція «Як створити успішний онлайн-курс»

2 лютого 2016
22
Середній бал: 5 із 5

Організатори проекту масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запрошують усіх охочих на безоплатну конференцію «Як створити успішний онлайн-курс»

Організатори проекту масових відкритих онлайн-курсів Prometheus у  межах грантової програми «Нарощування цифрового потенціалу громадянського суспільства» за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні проведуть конференцію «Як створити успішний онлайн-курс».

Захід буде присвячено практичним питанням створення масових відкритих онлайн-курсів (МВОК). Мета заходу — допомогти  розібратися у всіх нюансах формату масового відкритого онлайн-курсу, визначити, чи потрібно вам чи вашій організації створювати власний МВОК та надати інструкції щодо створення якісного онлайн-курсу.

З доповідями та майстер-класами виступлять співзасновники української платформи масових онлайн-курсів Prometheus, а також викладачі онлайн-курсів, що вже зібрали десятки тисяч слухачів.

Захід проходитиме 11-12 лютого 2016 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

11 лютого з 11.00 до 15.00 у програмі: виступи запрошених спікерів, майстер-класи, серії запитань та відповідей і активне спілкування доповідачів з гостями конференції.

12 лютого з 11.00 відбудеться обговорення перспектив використання масових відкритих онлайн-курсів в Україні у форматі круглого столу.

Участь в конференції безоплатна, передбачає обов’язкову реєстрацію онлайн за посиланням

logo