Відбулася виставка-презентація «Дошкілля Миколаєва»

16 вересня 2014 41
9-10 вересня 2014 року на базі Будинку вчителя в межах серпневої виставки педагогічної творчості «Освіта Миколаєва» відбулася виставка-презентація досягнень дошкільних навчальних закладів «Дошкілля Миколаєва».

9-10 вересня 2014 року відбулася виставка-презентація досягнень дошкільних навчальних закладів «Дошкілля Миколаєва» в межах серпневої виставки педагогічної творчості «Освіта Миколаєва», яка об’єднала всіх фахівців дошкілля міста.

Метою заходу є пропаганда освітніх, методичних та управлінських досягнень фахівців дошкільних навчальних закладів; інформування широкого кола педагогів, громадськості, органів державної влади про реальний стан реалізації завдань Базового компоненту дошкільної освіти, про впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес; формування інноваційної та інформаційної культури педагогів; визначення пріоритетних напрямів щодо розв’язання проблем розвитку системи дошкільної  освіти тощо.

На виставці було представлено такі матеріали фахівців дошкільних навчальних закладах міста, спеціалістів науково-методичного центру:

  • навчально-методичні розробки, які були представлені на обласних, всеукраїнських та міжнародних виставках, конкурсах; методичні збірки за результатами роботи методичних об’єднань вихователів; журнали та газети фахових видань, в яких надруковано статті, конспекти, сценарії різних видів навчально-виховної роботи з дітьми;
  • навчально-дидактичні посібники та ігри за номінацією «Дитина у соціумі, природному та предметному довкіллі»;
  • фотоекспозиція за трьома номінаціями «Відкрий дитині світ» (організація роботи з дітьми раннього віку), «З любов’ю до рідного краю» (патріотичне виховання), «Працелюбні малюки» (трудове виховання).

Яскравим завершенням виставки стала конференція завідувачів та вихователів-методистів міста, яку організували директор науково-методичного центру Олена Удовиченко та методисти з дошкільної освіти Людмила Деньговська та Ірина Романюк.

У цьому році на конференції було представлено результати методичного супроводу професійного зростання педагогів дошкільних навчальних закладів Миколаєва, впровадження чинних програм та окреслено перспективи розвитку дошкільної освіти в місті.

На конференції було проведено презентацію-відкриття нового методичного проекту «Школа молодого вихователя — «Педагогічними стежками до шляху професійної майстерності»».

Детальніше ознайомитися та обговорити новину можна на форумі нашого порталу.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль