Формуємо майстерність вихователя щодо розвитку мовлення дошкільників: відеозапис вебінару

12 вересня 2014 32
Пропонуємо переглянути відеозапис вебінару за участю провідних фахівців дошкільної освіти — Наталії ГАВРИШ, Олени НИЗКОВСЬКОЇ та Тамари ПІРОЖЕНКО.

Ви маєте чудову нагоду переглянути відеозапис БЕЗОПЛАТНОГО вебінару «Формуємо майстерність вихователя щодо розвитку мовлення дошкільників».

28 серпня редакції журналів «Вихователь-методист дошкільного закладу» та «Методична скарбничка вихователя» провели вебінар за участю провідних фахівців дошкільної освіти:

 • Олени НИЗКОВСЬКОЇ, методиста вищої категорії сектору дошкільної освіти Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України
 • Наталії ГАВРИШ, завідувача кафедри дошкільної та початкової освіти Луганського національного університету ім. Т. Шевченка, д-р а пед. наук, професора
 • Тамари ПІРОЖЕНКО, завідувача лабораторії психології дошкільника Інституту психології ім. Г. С. Костюка НАПН України, д-ра психол. наук, професора

Переглянути відеозапис Ви можете на сторінці вебінару, на цій самій сторінці — і презентація лекторів для використання в роботі з педагогами.

Якщо у Вас залишилися запитання щодо порушеної на вебінарі теми, приєднуйтеся до обговорення на форумі.

Додатково ознайомитися з розкладом усіх майбутніх вебінарів та переглянути записи вебінарів, які відбулися, Ви можете у розділі «Вебінари».

P.S.: багато корисних матеріалів для роботи вихователя в дошкільному навчальному закладі Ви знайдете у фахових виданнях від МЦФЕР: Освіта — журналах «Вихователь-методист дошкільного закладу» та «Методична скарбничка вихователя».

Рекомендуємо скористатися чудовою «оксамитовою» пропозицією — ЗНИЖКОЮ на отримання професійної підтримки для вихователів упродовж 6 місяців!

Передплатіть у редакції 6 номерів журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу» або журналу «Методична скарбничка вихователя» на II півріччя 2014 року за ціною 5 та заощадьте кошти!  Пропозиція діє до 30 вересня.

Докладніше >>

Оформити передплату на журнали ПРОСТО: онлайн на порталі освітян України «Педрада», за телефоном 0 (44) 586-56-06 або листом на електронну пошту peredplata@mcfr.com.uaВаша персональна добірка.

  Підписка на новини

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

  Освітні заходи

  Освітні заходи

  Перевірте свої знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Самое выгодное предложение

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією
  Скачати листівки

  Книжкова полиця

  «Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

  Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

  для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

  Читати книгу  © Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

  
  • Ми в соцмережах