ІКТ у навчально-виховному процесі

11 вересня 2014 24
Матеріали випуску 2014.3 КОЗА-ДИСКа «Шаблони і розробки для завучів школи» дадуть змогу заступнику директора школи виважено і ефективно організувати навчання колективу, а мультимедійні презентації та пам’ятки забезпечать легкість сприймання матеріалу.

Відповідно до Кваліфікаційних характеристик професій (посад) педагогічних та науково-педагогічних працівників навчальних закладів, затверджених наказом МОН України від 01.06.2013 № 665, складовими компетентності педагогів є інформаційна та комунікаційна.

З огляду на це заступник директора навчального закладу має організувати діагностичну та освітню роботу для підвищення інформаційно-комунікаційної компетентності педагогічного колективу та впровадження інформаційно-комунікаційних технологій (далі — ІКТ) у навчально-виховний процес. Надійним помічником у цій важливій та гостро актуальній справі стане випуск 2014.3 КОЗА-ДИСКа «Шаблони і розробки для завучів школи».

На диску подано шаблони документів, що забезпечать інтеграцію ІКТ в навчально-виховний процес, серед яких проекти відповідних наказів, положень, журналів, інструкцій.

Подані в цьому випуску рекомендації, довідкові таблиці, покрокові алгоритми дадуть змогу заступнику директора школи виважено і ефективно організувати навчання колективу, а мультимедійні презентації та пам’ятки забезпечать легкість сприймання матеріалу.

Тож пропонуємо ознайомитися з повним переліком розміщених на диску документів і щиро зичимо, щоб завдяки вашій наполегливій, креативній і натхненній роботі якість навчально-виховного процесу невпинно зростала, а висока професійність колективу стала візиткою навчального закладу, у який ви вкладаєте свої сили і душу.

Тож пропонуємо ознайомитися з повним переліком розміщених у випуску 2014.3 КОЗА-ДИСКа «Шаблони і розробки для завучів школи» документів і щиро зичимо, щоб завдяки вашій наполегливій, креативній і натхненній роботі якість навчально-виховного процесу невпинно зростала, а висока професійність колективу стала візиткою навчального закладу, у який ви вкладаєте свої сили і душу.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І користуйтеся матеріалами порталу «Педрада»!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль