Безкоштовний курс підвищення кваліфікації для психологів

11 вересня 2014 34
Вчора, 10 вересня, на базі Київського міського медичного коледжу проведено тренінг «Перша психологічна допомога тимчасово переміщеним особам та постраждалим в надзвичайних ситуаціях».

Тренінг «Перша психологічна допомога тимчасово переміщеним особам та постраждалим в надзвичайних ситуаціях» організовано Міністерством охорони здоров’я України (МОЗ) за підтримки Українського науково-дослідного інституту соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ (УНДІССПН).

Серед 313 учасників семінару було 44 психологи-практики, 166 студентів-психологів та соціальні працівники, волонтери, соціальні педагоги з різних областей України.

Наталя Лісневська, заступник Міністра охорони здоров’я України, констатувала факт, що спеціалісти психологічних служб в Україні не готові працювати в умовах війни. Шкільні психологи не знають, що робити з настільки травмованими дітьми. Заступник наголосила, проблема не в поганій підготовці психологів, а в непередбачуваній для ХХІ століття воєнній ситуації в демократичній державі.

Тому, Міністерство охорони здоров’я України запросило експертів цієї галузі для ґрунтовної підготовки психологів: Ірину Пінчук — директора УНДІССПН, Дар'ю Сапон —  аспірантку УНДІССПН, Ігора Марценковського — завідувача відділу УНДІССПН, головного позаштатного спеціаліста зі спеціальності «Дитяча психіатрія» МОЗ та Олену Хаустову — завідувача відділу психічних розладів похилого віку УНДІССПН.

Під час тренінгу слухачів ознайомили з практичними вправами щодо алгоритмів надання першої психологічної допомоги, керування стресом, особливостями кризової психологічної допомоги, а також надали рекомендації щодо роботи з психологічними травмами, психічними розладами дітей-біженців із зони проведення антитерористичної операції.

Тренінг є першим у серії семінарів з психологічної реабілітації. МОЗ спільно з УНДІССПН планують розробити безкоштовний сертифікатний курс з підвищення кваліфікації психологів.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль