Восьмикласників навчатимуть захищати Вітчизну

9 вересня 2014 19
В Україні в обласних департаментах освіти і науки обговорюють необхідність відновлення викладання на якісно новому рівні предмету «Захист Вітчизни» в школах.

Директор Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації Олена Чорна повідомляє про запровадження предмету «Захист Вітчизни» як початкової підготовки  учнів загальноосвітніх шкіл вже із восьмого класу.

Курс передбачає вивчення особливостей надання першої медичної допомоги, ознайомлення зі структурою Збройних Сил України та базовими правилами військової підготовки.

Необхідно наголосити, що у межах курсу особливу увагу приділятимуть патріотичному вихованню молоді. Розробку відповідних планів вже розпочато — урок планують проводити один раз на тиждень.

Варто зазначити, що тенденція  створення необхідних умов для реалізації повноцінного та ефективного захисту Вітчизни конкретною віковою групою дітей спостерігається майже в усіх областях України. Так,  голова Кіровоградської обласної державної адміністрації  Олександр Петік пропонує залучити до цього предмету правоохоронців та військових, які б ділилися своїми уміннями, навичками та знаннями.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль