Забезпечити права дітей на позашкільну освіту

3 вересня 2014 31
Міністерство освіти і науки України оприлюднило лист «Про забезпечення прав дітей на позашкільну освіту» № 1/9-441 від 01.09.2014, в якому звертається з проханням звернути собливу увагу на забезпечення прав дітей-переселенців.

Міністерство освіти і науки України (МОН) звертається з проханням до керівників органів управління освітою особисто проконтролювати забезпечення безоплатною позашкільною освітою та змістовним дозвіллям дітей з числа внутрішньо переміщених осіб з районів проведення антитерористичної операції та окупованої території Автономної Республіки Крим і міста Севастополя. Про це йдеться у листі МОН «Про забезпечення прав дітей на позашкільну освіту» № 1/9-441 від 01.09.2014.

У листі рекомендовано залучати для цього органи учнівського самоврядування, дитячі та молодіжні громадські організації, волонтерів, а також студентів педагогічних вищих навчальних закладів.

МОН звертається з проханням забезпечити безперешкодний прийом цих дітей до позашкільних навчальних закладів за місцем їх проживання або тимчасового перебування; спільно з керівниками інших навчальних закладів, службами у справах дітей, кримінальної міліції у справах дітей організувати інформування батьків щодо можливості відвідування тих чи інших гуртків. У разі відсутності фінансових чи організаційних можливостей збільшити в навчальному закладі кількість гуртків, секцій, творчих об’єднань, рекомендовано використовувати клубну форму роботи та залучати дітей до організаційно-масових заходів, зокрема патріотичного характеру.

Звертаємо вашу увагу на те, що комплектування гуртків, груп та інших творчих об’єднань здійснюється до 15 вересня відповідно до п.16. Положення про позашкільний навчальний заклад.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль