Серпневі конференції — 2014

1 вересня 2014 18
Протягом серпня майже в усіх населених пунктах України пройшли конференції, на яких визначали стратегічні пріоритети розвитку освіти, шляхи їх реалізації, скерували педагогічну спільноту до реалізації ціннісних пріоритетів особистості, суспільства, держави на засадах європейських вимірів якості освіти.

Традиційно кожен новий навчальний рік починається для працівників сфери освіти серпневими конференціями. Так, протягом серпня вони пройшли майже в усіх населених пунктах України. Загальна тема заходів — «Про підсумки розвитку освіти в минулому навчальному році та завдання на 2014/2015 навчальний рік».

Серпневі конференції 2014 року визначили стратегічні пріоритети розвитку освіти, шляхи їх реалізації, скерували педагогічну спільноту до реалізації ціннісних пріоритетів особистості, суспільства, держави на засадах європейських вимірів якості освіти.

Зважаючи на ситуацію, що склалася в Україні, під час серпневих конференцій значна увага приділялася фінансовим, адміністративно-господарським і кадровим питанням, зокрема економії коштів, енергозбереженню та прийняттю до навчальних закладів дітей та педагогів, переселених із Криму й Донбасу.

Педагоги мали змогу поспілкуватися з представниками Міністерства освіти і науки України, науковими працівниками Національної академії педагогічних наук України, викладачами авторитетних навчальних закладів України, відомими своїми методичними здобутками вчителями та вихователями, відвідати виставки професійних видань.

Працівники напряму «МЦФЕР: Освіта» Цифрового видавництва МЦФЕР також взяли участь у серпневих заходах у різних регіонах України: Київській, Вінницькій, Тернопільській областях, Черкасах. Вони нагородили переможців та дипломантів конкурсів від видань «Заступник директора школи», «Вихователь-методист дошкільного закладу», «Практичний психолог: Дитячий садок». А також презентували нещодавно видану Програму розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі» (нову редакцію).

Під час засідання підсумкової колегії Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації «Сучасні тенденції розвитку освітньої галузі Одещини в контексті реформування національної системи освіти» відбулась урочиста посвята молодих вчителів, які отримали трудові книжки з першим записом та електронні книжки від голови Одеської обласної державної адміністрації — Ігоря Петровича Палиці. Цінними подарунками — ноутбуками від Ігоря Петровича Палиці відзначили переможців конкурсу «Вчитель року 2014». Кращих освітян керманич області нагородив почесними відзнаками та грамотами.

Особливим моментом цьогорічної колегії стала українська вишиванка. Національний одяг перетворився на символ незалежності, єднання усіх громадян України, прагнення жити у своєму домі — суверенній єдиній Україні.

Освітяни Київщини мали змогу відвідати виставку «Освіта Київщини-2014», що проходила у межах конференції «Про підсумки 2013/2014 н.р. та основні завдання на новий 2014/2015 н.р.». На виставці було представлено матеріали науково-методичних напрацювань педагогічних, управлінських і методичних кадрів, зокрема посібники, програми, електронні засоби навчання, методичні збірники, інформаційно-методичні вісники тощо.

Також проходила презентація електронних матеріалів дистанційних навчальних курсів для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, розроблених науково-педагогічними працівниками Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів і творчими педагогами області. Після офіційної частини серпневої конференції відбулося урочисте нагородження переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2014».

Під час методичних конференцій, майстер-класів і тренінгів, «круглих столів» та творчих майстерень освітяни окреслили суть інноваційних процесів, які відбуваються в українській освіті, поділилися конкретними методичними рекомендаціями та взяли участь у фахових дискусіях з актуальних проблем дошкільного, шкільного та позашкільного навчання.

Навіть у тих регіонах, де серпневі заходи проходили в режимі онлайн, освітяни змогли плідно попрацювати — обговорити найактуальніші проблеми та визначити способи їх розв’язання.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І користуйтеся матеріалами порталу «Педрада»!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль