Державна атестація навчального закладу

1 лютого 2016 54
Зустрічайте новий номер фахового журналу «Практика управління дошкільним закладом», на сторінках якого опубліковано корисні матеріали на тему «Державна атестація навчального закладу»

Починаючи з березня минулого року навчальні заклади проходять державну атестацію за новим порядком. Незважаючи на те, що зміни відбулися майже рік тому запитання щодо проведення державної атестації, оформлення відповідних документів, оприлюднення її результатів продовжують надходити. Відповіді на значну їх частину на сторінках журналу «Практика управління дошкільним закладом» № 01/2016.

У номері подано покроковий алгоритм проведення державної атестації навчальних закладів; пам’ятки, що дадуть змогу достойно представити діяльність навчального закладу під час відкритої публічної презентації, а також — приклади оформлення відповідних документів.

Кожен навчальний заклад має певний сформований в суспільній свідомості образ, незалежно від того, працює він над його створенням чи ні. Якщо ні, то цей образ формується стихійно, під впливом ситуативної, не завжди достовірної інформації. Тому керівник має подбати про створення позитивного іміджу навчального закладу. З чого розпочати цю роботу? Практичні поради, що містить одна зі статей цього номера журналу, дасть змогу реалізувати цю діяльність силами колективу не гірше за PR-відділ.

Розібратися у тонкощах упровадження інноваційної освітньої діяльності у навчальному закладі, з’ясувати відповіді на проблемні запитання щодо підписання документів також допоможе ваше улюблене професійне видання.

Зі сторінок цього номера ви дізнаєтеся про зміни в пенсійному законодавстві щодо педагогічних працівників, чи правомірними є втручання сільського голови у діяльність навчального закладу.

Сподіваємося, що завдяки нашим порадам, ви успішно впораєтеся з цими справами. Залишайтеся з нами, адже попереду багато цікавого!Ваша персональна добірка.

  Підписка на новини

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

  Освітні заходи

  Освітні заходи

  Перевірте свої знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Самое выгодное предложение

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією
  Скачати листівки

  Книжкова полиця

  «Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

  Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

  для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

  Читати книгу  © Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

  
  • Ми в соцмережах