Інформаційна культура учнів: засоби формування

28 серпня 2014 35
Серпневий номер журналу «Заступник директора школи» присвячений формуванню інформаційної культури учнів. У ньому — актуальні статті, що дадуть вам змогу успішно підготуватися до початку нового навчального року.

Із публікацій журналу «Заступник директора школи» ви дізнаєтеся, як плекати педагогічну майстерність і оволодіти мистецтвом захоплювати учнів навчальним матеріалом, як організувати виховну роботу в новому навчальному році, зокрема, провести бесіди з учнями щодо поведінки в надзвичайній ситуації та забезпечити сприятливий мікроклімат у педагогічному колективі.

Заступнику директора школи також стануть у пригоді правила роботи з основним учнівським документом — шкільним щоденником, наведені в пам’ятці для учасників навчально-виховного процесу.

На шпальтах журналу ви маєте можливість ознайомитися з чудовою розробкою першого уроку «Україна — єдина країна», яка надихне вас на створення для учнів початкової школи яскравого свята Знань і Патріотизму.

Напередодні першого Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек вас неодмінно зацікавить інформація про те, як заохотити учнів до спілкування з книжкою, які є засоби підвищення їхньої читацької компетентності, як налагодити плідну співпрацю вчителя і бібліотекаря під час нетрадиційних бібліотечних заходів, наприклад, з елементами музейної педагогіки.

Також варто скористатися покроковим алгоритмом створення віодероликів та слайд-шоу засобами Windows Movie Maker, застосування яких в навчально-виховному процесі спонукатиме учнів до активного читання, сприятиме формуванню позитивного іміджу бібліотеки і залучатиме учнів до користування нею.

Окрім того, у серпневому номері журналу «Заступник директора школи» подано багато іншої цікавої й корисної інформації.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль