Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

У вересні стартує пілотний проект «Розумна дитина»

  • 26 серпня 2014
  • 39

21 серпня у м. Києві в бізнес-центрі «Олімпійській» було презентовано новітній педагогічно-інформаційний проект «Розумна дитина», метою дослідження якого є створення умов використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій і електронних освітніх ресурсів під час навчання учнів початкової школи.

Компанії Intel Україна, Microsoft Україна спільно з вітчизняними компаніями «Видавництво «Розумники» , TOB «Навігатор» об’єднали свої зусилля для впровадження освітнього проекту «Розумна дитина» в українських школах.

Метою дослідження пілотного проекту «Розумна дитина» є створення умов використання новітніх інформаційно-комунікаційних (ІКТ) технологій і електронних освітніх ресурсів під час навчання учнів початкової школи. На сучасному етапі розвитку засоби навчання дітей різних вікових категорій мають відповідати вимогам сьогодення. На допомогу підручнику й зошиту, ручці та олівцям має прийти сучасний цифровий засіб навчання — шкільний інтегрований планшет.

Компанія Microsoft надає повну підтримку ініціативі українських виробників техніки та прикладного програмного забезпечення у межах проекту «Розумна дитина». Компанія допомогла поєднати унікальні технічні характеристики пристрою виробництва компанії «Навігатор» із найсучаснішою операційною системою та пакетом офісних програм. Пристрої було інтегровано в контрольовану вчителем шкільну мережу, забезпечено батьківський контроль і захист дітей від небажаного контенту, а також надано розробникам видавництва «Розумники» сучасні інструменти розробки для втілення їхньої педагогічної інновації у формі ігрового навчального середовища. Окремим напрямом є постійна підтримка вчителів і навчання сучасних методик викладання у форматі «1 учень — 1 комп’ютер».

У межах проекту пропонують пристрої, програмні продукти та засоби для професійної роботи вчителів з використанням ІКТ в учнівському середовищі. Доцільність використання засобів ІКТ із застосуванням відповідної методики є актуальним і, досвід показує, що учні і вчителі недостатньо їх використовують, не визнають їх пріоритетними у здобутті знань, умінь, навичок і компетентностей як під час навчання, так і під час самоосвіти через відсутність відповідного навчального контенту (електронних освітніх ресурсів).

Із 1 вересня 2014 року учні двох перших класів київських шкіл № 14 та № 225 стануть учасниками пілотного проекту «Розумна дитина». На них чекає інноваційне комплексне IT-рішення для навчання, яке має комп’ютер Impression 110ES Palace Hill на базі процесору Intel® Atom™ та ОС Windows, програмне забезпечення і спеціалізовану інформаційно-освітню систему «Розумники», інтерактивний дисплей Prestigio MultiBoard.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Читати далі

Саме час оформити наказ про організацію та ведення цивільного захисту.

Також варто знати, коли проводяться основні заходи з цивільного захисту в закладах освіти.

План заходів з цивільного захисту в освіті 2019 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк