«Урок» перевірить готовність до навчання

20 серпня 2014
49
Середній бал: 5 із 5

Служба у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації та Львівський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді до 1 вересня мають обстежити житлово-побутові умови проживання дітей у сім’ях, які опинились у складних життєвих обставинах, і вжити заходів щодо надання дітям з цих сімей адресної допомоги в підготовці до нового навчального року.

На Львівщині розпочинається перший етап Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок». Відповідно до спільного наказу Служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації (Служба) й Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (СССДМ).

Метою цього профілактичного заходу є надання дітям з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, допомоги в підготовці до нового навчального року та осінньо-зимового сезону, виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням на початок навчального періоду, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності і безпритульності.

Згідно з наказом, Служба спільно з СССДМ до 1 вересня мають обстежити житлово-побутові умови проживання дітей у сім’ях, які опинились у складних життєвих обставинах, і вжити заходів щодо надання дітям з цих сімей адресної допомоги в підготовці до нового навчального року.

Також перевірятимуться з 1 до 15 вересня причини, внаслідок яких діти 1 вересня 2014 року не приступили до занять у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, вищих навчальних закладах І-ІІ рівня акредитації.

Наголошено, що завданням перевірок  буде сприяння у охопленні навчанням дітей шкільного віку — переселенців із тимчасово окупованих територій України, територіально-адміністративних одиниць України, в яких проходить антитерористична операція, під час усіх етапів проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок».

logo