text
Педрада

Співпраця музичного керівника та інструктора з фізкультури

  • 15 серпня 2014
  • 117

Серпневе число журналу «Музичний керівник» присвячено співпраці музичного керівника та інструктора з фізкультури. Також у цьому числі журналу для вас — низка публікацій щодо різних видів розвивальної та оздоровчої роботи з дітьми на музичних заняттях.

Педагоги дошкільних навчальних закладів у своїй роботі мають єдину мету — формувати в кожному з вихованців гармонійну, всебічно розвинену, сильну, душевно щедру особистість, яка прагнутиме активно діяти, творити, віддавати у світ найкраще. Часто педагоги об’єднують зусилля, щоб праця була ефективнішою та результативнішою.

Серпневе число журналу «Музичний керівник» присвячено співпраці музичного керівника та інструктора з фізкультури. Зокрема, до вашої уваги — методична публікація «Особливості взаємодії музичного керівника та інструктора з фізкультури», у якій розглянуто роль музичного керівника в організації рухової активності дітей та аспекти впливу музики на вдосконалення рухової діяльності дітей, подано поради щодо добору музики для різних форм рухової активності дітей у дошкільних навчальних закладах. Ознайомитися з практичним досвідом ефективної співпраці музичного керівника та інструктора з фізкультури ви можете в статті «Інтегрована робота інструктора з фізкультури та музичного керівника», до якої додано сценарій музично-спортивної розваги для дітей середньої групи «Колесо Фортуни».

Також у цьому числі журналу «Музичний керівник» для вас — низка публікацій щодо різних видів розвивальної та оздоровчої роботи з дітьми на музичних заняттях. А саме: конспект відкритого музичного заняття з елементами логоритміки для дітей середньої групи «Подорож до музичної хатинки», авторські музичні психогімнастичні вправи та ігри з детально описаними супровідними рухами, а також захопливий сценарій ігрового осіннього свята для дітей молодшої групи «Подарунки осіннього лісу». А для дітей старшої групи ми підготували сценарій осіннього свята «Українська осінь», скориставшись яким, ви разом зі своїми вихованцями та їхніми батьками створите захопливе осіннє свято в українському стилі, сповнене веселих ігор, пісень і таночків.

Зрештою, в цьому числі пропонуємо до вашої уваги добірку пісень на різноманітну тематику. Усе це та багато іншої корисної інформації читайте на сторінках серпневого числа журналу «Музичний керівник».

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!

Характеристика вихователя, який атестується, має сповна охарактеризувати діяльність педагога та її якість. 

Складає характеристику на вихователя директор закладу або ж вихователь-методист.

Щоб полегшити роботу, підготував статтю "Як писати характеристику вихователя до атестації". 

Скачати зразок характеристики 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк