Співпраця музичного керівника та інструктора з фізкультури

15 серпня 2014
876
Середній бал: 5 із 5

Серпневе число журналу «Музичний керівник» присвячено співпраці музичного керівника та інструктора з фізкультури. Також у цьому числі журналу для вас — низка публікацій щодо різних видів розвивальної та оздоровчої роботи з дітьми на музичних заняттях.

Педагоги дошкільних навчальних закладів у своїй роботі мають єдину мету — формувати в кожному з вихованців гармонійну, всебічно розвинену, сильну, душевно щедру особистість, яка прагнутиме активно діяти, творити, віддавати у світ найкраще. Часто педагоги об’єднують зусилля, щоб праця була ефективнішою та результативнішою.

Серпневе число журналу «Музичний керівник» присвячено співпраці музичного керівника та інструктора з фізкультури. Зокрема, до вашої уваги — методична публікація «Особливості взаємодії музичного керівника та інструктора з фізкультури», у якій розглянуто роль музичного керівника в організації рухової активності дітей та аспекти впливу музики на вдосконалення рухової діяльності дітей, подано поради щодо добору музики для різних форм рухової активності дітей у дошкільних навчальних закладах. Ознайомитися з практичним досвідом ефективної співпраці музичного керівника та інструктора з фізкультури ви можете в статті «Інтегрована робота інструктора з фізкультури та музичного керівника», до якої додано сценарій музично-спортивної розваги для дітей середньої групи «Колесо Фортуни».

Також у цьому числі журналу «Музичний керівник» для вас — низка публікацій щодо різних видів розвивальної та оздоровчої роботи з дітьми на музичних заняттях. А саме: конспект відкритого музичного заняття з елементами логоритміки для дітей середньої групи «Подорож до музичної хатинки», авторські музичні психогімнастичні вправи та ігри з детально описаними супровідними рухами, а також захопливий сценарій ігрового осіннього свята для дітей молодшої групи «Подарунки осіннього лісу». А для дітей старшої групи ми підготували сценарій осіннього свята «Українська осінь», скориставшись яким, ви разом зі своїми вихованцями та їхніми батьками створите захопливе осіннє свято в українському стилі, сповнене веселих ігор, пісень і таночків.

Зрештою, в цьому числі пропонуємо до вашої уваги добірку пісень на різноманітну тематику. Усе це та багато іншої корисної інформації читайте на сторінках серпневого числа журналу «Музичний керівник».

logo